Keystone logo
ID4FOOD

ID4FOOD

ID4FOOD

Tanıtım

ONIRIS yüksek öğrenim ve Gıda Tarım ve Balıkçılık Bakanlığı bir araştırma kurumudur.

Avrupa alana kendi topraklarında köklü ve açık, hayvan sağlığı ve halk sağlığı, klinik, biyomedikal ve sağlık için biyoteknoloji, gıda bilimi ve dahil olmak üzere çok geniş bir tematik yelpazesine sahiptir proses mühendisliği.

ONIRIS "bir tıp, bir sağlık", ve gıda kavramı aktif katkıda hayvan ve insan sağlığı alanlarında faaliyet olmayı hedeflemektedir. Bu iki ana tema, artı çevre ve sürdürülebilir kalkınma üzerinde enine tema katkı için.

ONIRIS, yaklaşık 1.200 öğrenciye trenler gelen eğitim sunarak dahil: - veteriner meslek (veteriner hekim derecesi) için. Eğitim patologlar ve üst düzey biyologlar bu özgüllüğü özellikle Avrupa düzeyinde hastane içinde, kliniği tarafından eğitim yoluyla edinilen becerileri birleştirmek için, araştırma eğitimi kaynaklanan bu - mühendislik meslekleri iki uzmanlık ile (mühendislik derecesi): özel "gıda / yem" özel "Sağlık biyoteknoloji".

Her iki branşlardaki, ONIRIS mühendislik eğitimi teknolojik salonları yakın endüstriyel koşullarda gibi bir endüstriyel kumaş çok güçlü varlığını ve çok özel araçlar professionalizing ve araştırma vardır.

Konumlar

  • Nantes

    Oniris – Programme id4Food Site de la Géraudière 
Rue de la Géraudière 
CS 82225
  , 44322 , Nantes

    sorular