Keystone logo
Idaho State University College of Nursing

Idaho State University College of Nursing

Idaho State University College of Nursing

Tanıtım

Hemşirelik Yüksekokulu'ndaki fakülte, hem lisans hem de lisansüstü programları kapsayan insan, hemşirelik ve hemşirelik eğitimi konusunda ortak bir felsefeyi benimser. Fakülte, hemşire eğitimcileri, tüketiciler ve sağlık hizmeti tüketicilerinin ve sağlık profesyonellerinin savunucuları olarak rollerinde lider ve vizyoner olmaya çalışmaktadır.

Hemşirelik bilgisinin kullanımı, başlangıç seviyesindeki uygulayıcıların gelişiminde lisans müfredatının ana odak noktasıdır. Lisans programı, mezunları yerel ve küresel düzeyde mevcut ve ortaya çıkan toplum sağlığı sorunlarını karşılamaya hazırlar. Mesleki rolün gelişimi boyunca öğrenciler, hemşirelik bakımı alıcılarını kültürel ve çevresel bağlamlarda bireyler, aileler, gruplar veya topluluklar olarak görmeyi öğrenirler. Idaho'nun nüfus dağılımı ve coğrafi doğası, mezunların kırsal ve sınır hemşireliğinde yetkin olmasını zorunlu kılar.

Lisansüstü eğitim, lisans eğitimi üzerine inşa edilmiştir. Öğrenciler, araştırma, teori ve uygulama yoluyla hemşirelik bilgilerini geliştirerek ileri düzeyde uygulama rolleri üstlenmeye hazırdır. Lisansüstü düzeyde, öğretim üyeleri ve öğrenciler, hemşirelik fenomenlerini tanımlamak, açıklamak, tahmin etmek ve anlamak için hemşirelik teorilerinin uygulanmasına ve detaylandırılmasına katkıda bulunur. Lisansüstü eğitim, öğrencilerin kendi bilgi entegrasyonlarını ileri düzeyde yapılandırabilecekleri öğrenme ortamlarını kolaylaştırır. Gelişmiş uygulama hemşireleri, kırsal uygulamalara vurgu yaparak çeşitli ortamlarda yaşamları boyunca müşterilere kişiselleştirilmiş, bütünsel sağlık bakımını kolaylaştırmak veya sunmak için geniş tabanlı bilgi ve deneyim geliştirir.

Konumlar

 • Pocatello

  South 8th Avenue,921, 83209, Pocatello

  • Idaho Falls

   Science Center Drive,1784, 83402, Idaho Falls

   sorular