Keystone logo
© Elisava
IESE Business School, University of Navarra - Executive Education Department: Short Focused Programs

IESE Business School, University of Navarra - Executive Education Department: Short Focused Programs

IESE Business School, University of Navarra - Executive Education Department: Short Focused Programs

Tanıtım

Dünyanın önde gelen işletme okullarından biri olan IESE 1958 yılında Barselona'da Navarra Üniversitesi'nin lisansüstü işletme okulu olarak kurulmuştur. Yönetici eğitiminde öncü olan IESE, Avrupa'da üst düzey yöneticiler ve müdürler için programlar tasarlayan ilk işletme okulları arasında yer almıştır.

Kuruluşundan 50 yılı aşkın bir süre sonra bugün IESE, Barselona ve Madrid'de dünya standartlarında kampüslere ve New York'ta bir merkeze sahiptir. Okul, eksiksiz bir MBA programları portföyü, yönetim alanında bir doktora ve kariyerlerinin çeşitli aşamalarındaki profesyoneller için tasarlanmış çok çeşitli küresel yönetici eğitim programları sunmaktadır. IESE, Financial Times ve The Economist gibi önde gelen uluslararası yayınlar tarafından sürekli olarak dünyanın en iyi işletme okulları arasında gösterilmektedir.

IESE'nin Kısa Odaklı Programları (SFP'ler)

IESE'nin Kısa Odaklı Programları, kurumlarında stratejik değişimi yönlendirmekten sorumlu üst düzey yöneticiler için tasarlanmıştır.

IESE'nin Kısa Odaklı Programları (SFP'ler) en önemli iş konularını ele almakta ve küresel iş liderlerinin yönetimsel mükemmellik ve bütünlüğe odaklanmalarını sağlamaktadır. SFP portföyü, en son yönetim gelişmelerini yansıtacak şekilde sürekli olarak güncellenmekte ve üç ana sütuna dayanmaktadır: Daldırma, Yoğunlaştırma ve Dönüşüm.

daldırma


Kısa Odaklı Program portföyü, katılımcılara günümüzün iş zorluklarını en iyi şekilde nasıl ele alacakları konusunda avantaj sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Her program, pratik ve çok disiplinli bir yaklaşımla tek bir iş sorununa odaklanmaktadır.

konsantrasyon


Ayrıcalıklı bir öğrenme ortamında ve uygun program formatında, katılımcılar tanınmış öğretim üyeleri, düşünce liderleri ve akran katılımcılardan paha biçilmez bilgiler edinir ve bunları kendi durumlarına nasıl uygulayacaklarını öğrenirler.

dönüşüm


Sonuç odaklı yöneticilerin zorlu programlarına uyacak şekilde tasarlanan her program, hem birey hem de kurum için etkili ve anlamlı bir değişim sağlayan kavramsal çerçeveler ve pratik araçlar sunarak anında etki sağlar.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • Barcelona

  IESE Business School - Barcelona Campus Avenida Pearson, 21 , 08034, Barcelona

  • Madrid

   IESE Business School – Madrid Campus Camino del Cerro del Águila, 3 , 28023, Madrid

   • New York

    IESE Business School - New York Campus 165 West 57th Street , 10019, New York

    • Munich

     IESE Business School - Munich Office Pacellistr. 4 , 80333, Munich

     programlar

      Kurum ayrıca şunları sunar:

      sorular