Keystone logo
Imagine Education Australia

Imagine Education Australia

Imagine Education Australia

Tanıtım

Imagine Education Australia Hakkında

Imagine Education Australia , Brisbane'de ve Gold Coast'taki bir kampüsün bulunduğu bir Mesleki Eğitim ve Eğitim merkezi ve özel bir İngiliz Dili Merkezi'dir.

Imagine Education Australia dört kampüsü var: Benowa Yolu'ndaki Ana Kampüsümüz; Scarborough Caddesi'ndeki Southport Merkez Kampüsümüz; Ashmore'daki Ashmore Kampüsümüz; ve Brisbane Kampüsü'nün Brisbane şehrinin göbeğinde.

Imagine Education'ın ayrıca öğrencilerin gerçek bir dünya ortamında çalışarak deneyimlerini kazanabilecekleri dört canlı eğitim ortamı vardır. Canlı eğitim ortamlarımız Otomotiv Fakültesi, Çocuk Hizmetleri Fakültesi ve Ağırlama Fakültesi bünyesinde okuyan öğrenciler içindir.

Imagine Education şunları sağlar:

 • Sanat tesislerinin durumu
 • Avustralya ve dünyadaki öğrencilere birinci sınıf kurslar
 • Öğrenci hizmetleri (Aile yanında kalma ve iş yardımı dahil)
 • Deneyimli ve profesyonel kadrosu
 • Eğlenceli ve heyecan verici sınıflar

Görevimiz

Imagine Education Australia Misyonu Imagine Education Australia , tüm öğrenciler için pozitif ve özenli bir öğrenme ortamında dünya çapında bir eğitim sunmaktır. Bu, şu şekilde elde edilir:

 • Öğrencileri Avustralya toplumuyla bütünleştirerek uluslararası farkındalığı en üst düzeye çıkarmak ve böylece Avustralya kültürünü daha iyi anlamak.
 • Yeni ve yenilikçi öğretim yöntemlerini kullanma.
 • Öğrencilerin Avustralya'daki Lise ve Üniversitenin akademik talepleri ile başa çıkabilmek için İngilizce'nin kullanımında yetkinlik ve güven geliştirmelerine yardımcı olmak.
 • Çalışmayı oluşturmak Yüksek öğrenim odaklı programlar aracılığıyla öğrenciler için güvenli ve destekleyici bir okul ortamında, özel öğretmenleri ve destek kadrosundan öğrenciler için Pathways , hizmetler ve fırsatlar.

Imagine Education, kaliteli eğitim ve uzun vadeli kariyer başarısı ile eş anlamlıdır.

Neden bizimle çalışıyorsun?

 1. Deneyim ve olanaklar: Imagine Education Australia , 2005 yılından bu yana sektörle ilgili kaliteli eğitim veren bir Kayıtlı Eğitim Organizasyonudur. İnteraktif beyaz tahta teknolojisine sahip, amaca yönelik tesisler ve son teknoloji öğrenim ortamlarımız bulunmaktadır.
 2. Akredite kurslar: Yeterliliklerimiz Ulusal Eğitim Paketleri'ne uygun olarak inşa edilmiştir ve MEÖ Kalite Çerçevesi ile uyumludur. Imagine Education Australia dersleri, günümüzün iş ortamı için en güncel, ilgili eğitimi sağlamak için endüstri tarafından onaylanmıştır.
 3. Endüstriye bağlı çalışanlar: İlgili sektörlerde uzun yıllara dayanan deneyime sahip ve kapsayıcı öğrenimi destekleyen tam donanımlı, tutkulu öğretmen kadrosuyla, öğrenciler en iyi eğitimi alırlar.
 4. Önceki Öğrenimin ve Kredi Transferinin Tanınması: Geçmişteki çalışmalarınız ve iş deneyiminiz Imagine Education Australia kredi olarak kabul edilebilir.
 5. Hazırlık Pathways *: Üniversite lisans programlarına bir geçiş Pathway arayan öğrenciler, Imagine Education Australia Foundation Pathway programından yararlanabilirler. Pathways bizim mesleki programlarından size daha hızlı derecesini tamamlamak, yani kredi ile lisans programlarına üzerine ilerlemesine imkan tanır!
 6. Canlı eğitim ortamları: Sadece bir sınıfta öğrenmeyin: Hayal gücünüzü başlatmak için ihtiyacınız olan pratik, uygulamalı eğitim ve deneyime sahip olduğunuz Imagine'in canlı eğitim ortamlarından birinde eğitim alın.
 7. Beceriye dayalı değerlendirme: Öğreniminizi sadece sınavlarda değil, birçok açıdan gösterin. Ayrıca, işbaşı çırakları kendi istihdam eğitimleriyle birlikte değerlendirilmektedir.
 8. Esnek giriş gereksinimleri ve birden fazla alım: Başlangıç ​​tarihini, Imagine'in yıl boyunca esnek kayıt seçenekleri ve çoklu girişleri ile asla kaçırmayacaksınız.
 9. Ücret seçenekleri: Rekabetçi kurs fiyatlarımız ve esnek ödeme planları konusundaki saygınlığımızla daha yakından Pathway için kariyer sonuçlarınızı veya Pathway uygun maliyetli bir yolunu keşfedin.
 10. Burslar: Başvuru sahiplerinin tutkularını ve akademik yeteneklerini tanıyoruz ve bir burs programı sunuyoruz.
 11. Devlet tarafından finanse edilen yerler mevcut: Hükümet tarafından finanse edilen pozisyonlar yurt içi kayıt, staj ve çıraklık için kullanılabilir.
 12. Üniversite artikülasyonu *: Öğreniminiz, üniversite üniversitemiz olan Bond University'ye ve diğer büyük Avustralya üniversitelerine eklemlenerek üniversite derecenize doğru sayılabilir. Kariyer seçeneklerinizi her zaman genişletiyoruz!

* ÖNEMLİ NOT: Bu hiçbir şekilde bir üniversite veya lise programında garantili bir yer anlamına gelmez. Bireysel başvurular uygulamalı Üniversite veya Okul tarafından onaylanmalıdır.

Konumlar

 • Gold Coast

  3 Benowa Rd, 4215, Gold Coast

 • Brisbane

  Brisbane, Avustralya

  sorular