Keystone logo
West Virginia University – Reed College of Media

West Virginia University – Reed College of Media

West Virginia University – Reed College of Media

Tanıtım

A Medya WVU Reed College bir Öğrenci merkezli gazetecilik okulu geleneklerinde köklü iken bu, 1939 yılından bu yana gazeteciler ve stratejik iletişimcileri mezun olmuştur Medya WVU Reed College Ayrıca bugünün medya sektöründe kariyer için öğrencileri hazırlamak yenilikçi müfredat ve gerçek dünya deneyimleri sunuyor. Online lisansüstü eğitim bir öncü, Bütünleşik Pazarlama İletişimi (IMC) Program ülkenin ilk tamamen online master programı ve onun Veri Pazarlama İletişimi (DMC) Program darbe verilerine özellikle duruldu ülkenin ilk yüksek lisans pazarlama iletişimi üzerinde sahiptir.

Dr. Perley Isaac Reed Hakkında

yi. u

Dr Perley Isaac Reed, 1939 yılında West Virginia Üniversitesi'nde Medya Koleji kurdu. Eski İngiliz ve gazetecilik profesörü, Reed WVU gazetecilik kursu teklifleri genişletmek için yardımcı oldu ve bağımsız bir okul haline geldiğinde Medya Koleji ilk müdürü seçildi.

Reed Media'nın öğrenci örgütleri Koleji birçok kuruluşunda önemli bir rol oynamıştır. Kappa Tau Alpha, akademik mükemmellik tanır ve gazetecilik ve kitle iletişimi de burs teşvik eden bir üniversite onur toplumu ve Gazetecilik Okulu Yöneticilerinin American Society, daha sonra Gazetecilik Eğitim Derneği ile bağlı - O da iki ulusal grupları kurulmasına yardımcı olmuştur.

Reed ve bu alanda çalışan hekimler ile yakın temas içinde farkında gazetecilik öğrencileri tutmak inanıyordu ve o sık sık öğrenci vücuda özel dersler sunmak için çalışan basın mensuplarını davet etti. Bu kavram ", Gazetecilik Haftası" College yıllık gibi özel etkinlikler boyunca devam eder ve Ogden Gazeteler Seminer Serisi yanı sıra ikamet öğretim görevlisi ve profesyoneller ziyaret olarak alma mater dönmek çok mezunlar.

Her şeyden önce, Reed gazetecilik ve kitle iletişimi profesyonellik simgeliyordu. Onun fakülte ve talebeleri için hem de kendisi için - - O disiplin ve sıkı çalışma inanan ve sözüyle, "Doğruluk ile yaşadı! Doğruluk! Doğruluk! "Reed miraslar sadece WVU de Medya sıkıca kurulan College aynı zamanda şimdi dünya çapında gazeteci ve profesyonel iletişimcileri olarak çalışan öğrenciler telkin profesyonellik sert-to-tanımlamak ruhu bulunmaktadır.

Martin Hall A Brief History

i jhtdsb

WVU en Downtown Kampüsü kalbinde yer alan Martin Hall University kampüsünde eski yapıdır. 1870 yılında tamamlanan, başlangıçta Üniversitesi Hall seçildi. 1867 yılında Woodburn Kadın Seminer ve Monongalia Akademisi kombinasyonu tarafından kurulmuştur yeni Batı Virjinya Üniversitesi tarafından inşa edilen ilk bina oldu.

Martin Hall teklik imha kaydedilmiş - yeni inşaat için yer açmak için yıkıldı, birçok erken Üniversite binalarının kaderi. 19. yüzyıl mimarisinin bir yeri doldurulamaz bir örnek olarak kabul edilen Martin Hall ve diğer Woodburn Çember binalar (Woodburn Hall ve Chitwood Hall) Tarihi Yerler Ulusal Kayıt üzerinde girildi. George A. Smyth, eski Üniversite mimar Martin Hall "Klasik Revival eklektik döneminde inşa edilmiş ve İkinci İmparatorluğu'nun Fransız şekilde varlık olarak tespit edilebilir." Dedi bina onuruna, 1889 yılında Martin Hall değiştirildi Üniversitenin ilk cumhurbaşkanı Rev. Alexander Martin. İskoçya doğumlu bir Methodist bakanı Martin 1875 yılına kadar kuruluşundan itibaren wvu başkanı oldu.

Yaklaşık 50 yıldır, Martin Hall hazırlık öğrencileri için tüm sınıflar için merkezi olan ve Kolomb ve Parthenon Edebiyat toplumlar için merkez olarak görev yaptı. 1918 1952 aracılığıyla, bu fizik bölümü bulunuyordu.

1952 yılında, Dr. Perley Isaac Reed, Medya Koleji dekanı, Martin Hall Woodburn Hall üst katta kendi dar çevrelerde gelen Koleji taşımak için dilekçe verdi. Bir yenileme sonrasında, Medya Koleji 1953 yılında yeni dörtte taşındı.

Dean Guy Stewart yönetiminde, bina 1976-1977 yılında büyük tadilat yapıldı. Martin Hall gutted ve yeni bir iç derslik ve ofis alanı artırmak ve yükseltilmiş imkanları sağlamak için inşa edilmiştir.

2005 yılından bu yana, Martin Hall binanın yaşlanma altyapısının iyileştirilmesi ve Medya öğrencileri Koleji için daha modern bir öğretim ortamı sağlamak için tasarlanmış tadilat başka dizi uğramıştır. Martin Hall'un son yenileme 21. yüzyıla Medya Koleji getiren Dekan Stewart'ın vizyonunun bir uzantısı vardır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • USA Online

    USA Online, Amerika Birleşik Devletleri

programlar

    sorular