Keystone logo
Indiana University of Pennsylvania

Indiana University of Pennsylvania

Indiana University of Pennsylvania

Tanıtım

Indiana University of Pennsylvania , 1875'te kurulduğundan bu yana, hizmet verdiği kişilerin değişen ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ilerlemiş ve gelişmiştir.

IUP, büyük bir üniversitenin akademik fırsatlarını, küçük bir kolejin son derece kişiselleştirilmiş ve samimi öğrenme merkezli ortamıyla birleştirir.

Yaklaşık 12.000 lisans ve yüksek lisans öğrencisi, akredite edilmiş ve ulusal olarak tanınan programlarımıza kayıtlıdır, geleneksel ve geleneksel olmayan sınıf deneyimlerinden zevk alır, fakülte danışmanlarıyla araştırma ve hizmet faaliyetlerinde bulunur, hayat boyu öğrenenler olur, kariyerleri ve üretken yaşamları ödüllendirmeye hazırlanır ve liderlik becerilerini geliştirir. etkili vatandaşlık için

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Indiana

    South Drive,1011, 15705, Indiana

    sorular