Keystone logo
© Penn State Great Valley
Indiana University-Purdue University Indianapolis

Indiana University-Purdue University Indianapolis

Indiana University-Purdue University Indianapolis

Tanıtım

Değişim için tasarlandı

IUPUI'de dönüşümün gücüne inanıyoruz. İki Big Ten üniversitesi - Indiana Üniversitesi ve Purdue Üniversitesi - arasındaki türünün tek örneği bir ortaklığın ve evimiz dediğimiz şehre adanmış bir bağlantının ürünüyüz. Öğrencilerimizi, şehrimizi ve dünyayı daha iyi hale getirmek için benzersiz bir şekilde inşa edildik.

Indiana'nın en iyi iki üniversitesine ev sahipliği yapıyor

1969'da Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akreditasyonu kazanan ve IUPUI'yi oluşturan, Indianapolis kampüsleri ve IUPUI programlarının (bazıları 100 yıldan daha eski) birleşmesinin ardında yatan bu taahhüttü.

Ve bugün bizi birbirimize bağlayan şey bu. Şu anda Indiana Üniversitesi ve Purdue Üniversitesi'nden 550'den fazla lisans, yüksek lisans ve profesyonel program sunan Indiana'nın önde gelen kentsel araştırma üniversitesiyiz.

Konuksever, kapsayıcı ve erişilebilir bir kampüs oluşturmak

IUPUI, 2016 yılında Karşılama Kampüsü Girişimi'ni kurdu ve öğrencilerimizin ve topluluğumuzun seslerini ve ihtiyaçlarını dinlemeye kendini adamıştır. Bu girişim, kampüsümüzü herkes için daha sıcak bir yer haline getirmeyi amaçlıyor. Bir dizi görev gücü, belediye binası ve odak grupları aracılığıyla kampüsümüzü daha iyi hale getirmenin yollarını belirlemeye başladık ve kendimizi daha da fazlasını bulmaya adadık.

Zor, öğrenci merkezli sorular soruyoruz ve ardından geliştirmek için özenle çalışıyoruz. Kampüsümüz tam bir kapsayıcılık ve erişilebilirlik hedefliyor ve bunu ırkçılık karşıtı girişimler, yeterince temsil edilmeyen sesleri dinleyerek ve topluluğumuzda küresel bilinci teşvik ederek yapıyor.

IUPUI görevi

Indiana ve Purdue üniversiteleri arasındaki bir ortaklık olan IUPUI, Indiana'nın kentsel araştırma ve akademik sağlık bilimleri kampüsüdür.

IUPUI'nin misyonu, araştırma ve yaratıcı faaliyetler, öğretme ve öğrenme ve sivil katılım yoluyla Indiana eyaletini ve vatandaşlarının entelektüel gelişimini ulusal ve uluslararası düzeyde en üst seviyelere çıkarmaktır.

Farklı lisans, yüksek lisans, profesyonel ve doktora programları sunarak. derece, IUPUI yenilikçi işbirlikleri, dış ortaklıklar ve çeşitliliğe güçlü bir bağlılık yoluyla merkezi Indiana'nın ve ötesinin eğitimsel, kültürel ve ekonomik gelişimini teşvik eder.

IUPUI vizyonu

Vizyonumuz: Öğrencilerinin başarısı, sağlık ve yaşam bilimlerindeki ilerlemeleri ve Indiana eyaleti Indianapolis vatandaşlarının refahına entelektüel, ekonomik ve kültürel katkıları ile tanınan lider bir kentsel araştırma kurumu olmaktır. , ve ötesinde.

Konumlar

  • Indianapolis

    University Boulevard,420, 46202, Indianapolis

    sorular