Keystone logo
© Carrianna Field
INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

Tanıtım

INEA, 2015 yılında ilk 50 YILINI kutladı. Altmışlardan beri Fr. Quintanilla ve Valladolid'den bir grup girişimci, tarımsal işletmelerin yönetiminde modernizasyona bahse girdiğinden beri ... birçok şey oldu.

Geniş bir Üniversiteler ağının parçasıyız, Valladolid Üniversitesi'nden (1983-2018) resmi bir dereceye sahibiz ve 2018-2019 akademik yılından bu yana derecemiz Tarım ve Tarımsal Çevre Mühendisliği alanında Lisans Derecesi ile birlikte İdare ve Yönetim alanında kendi derecemizdir. Agrifood Şirketlerinin Universidad Pontificia Comillas'a Bağlı Bir Merkez Olarak İncelenmesi. 50'den fazla projede yer aldık. Bu elli rakamı birçok bakımdan aştık.

Her şeyden önce bu elli yılda yaptığımız ve yapmaya devam edeceğimiz şey, xiulian uygulamaktır. Hayatımızı xiulian uygulayarak geçiriyoruz. Kırsal ve kırsal alanların saygınlığını YETİŞTİRİYORUZ ve her yönüyle gelişmeleri için mücadele ediyoruz. Saygıya ve adaletin desteklenmesine dayalı kişiler arası insan ilişkileri geliştiriyoruz. Şair, tüm zamanların en onurlu mesleği olarak doğaya, çevreye ve tarıma saygı duyduğumuzu söyledi. Sabır ve inançla ... yetiştiriyoruz. Öğrenmek ve yaşamda kendi yollarına sahip olmak isteyen yetişkinler olan öğrencilerimizin özerk öğrenimini geliştiriyoruz.

Konumlar

  • Valladolid

    Cno. Old Man of Simancas, km. 4.5 47008 Valladolid, , Valladolid

    sorular