Keystone logo
Inha University

Inha University

Inha University

Tanıtım

1954 yılında Hawaii'deki Koreli göçmenlerin yardımıyla kurulan Inha University , son yarım yüzyılda Kore'nin gelişmesine ve modernleşmesine katkıda bulunan oldukça yetenekli mezunlar yetiştirmiştir. Inha University , bir üniversitenin en önemli iki sorumluluğu olan eğitim ve araştırma çalışmalarına devam etmektedir. Geleceğe bakan Inha, yerel topluluğun gelişimine katkıda bulunmaya devam ederken, tüm çabalarını dünya çapında bir üniversite olma yolunda yoğunlaştırıyor.

Disiplinlerarası çalışmalar bugünlerde yeni bir trend haline geldi. Bu hızlı ve devrimci değişim çağında, üniversiteler birçok zorluk ve fırsatla karşı karşıyadır. Inha kendini bu zorlukların üstesinden gelmeye adamıştır ve kendini geleceğin liderlerinin yaratıcılığını ve yenilikçiliğini teşvik etmeye adamıştır. Inha, yönetim şeffaflığını korumaya, araştırmayı teşvik etmeye ve eğitimde mükemmellik sağlamaya devam edecek.

Temel İdealleri ve Eğitim Amaçları

Inha'nın idealleri:

Karakter Gelişimi, Hakikat Arayışı ve Topluma Hizmet

1954 yılında ulusa refah getirme ve güçlendirme arzusunu yerine getirmek için kurulan Inha University , üniversitenin yaratıcılık, çalışkanlık ilkelerini somutlaştırmak için öğrencilerin karakterlerini inşa etme, gerçeği arama ve topluma hizmet etme ideallerini temsil ediyor. ve hizmet.

Okulun sloganı olan “Hakikat”, bir araştırma üniversitesi olarak tüm insan toplumunun yanı sıra ulusun da gelişmesine katkıda bulunmaya, dünyaya büyük girişimler yapmaya ve sürekli eğitim yoluyla hakikat arayışımızda akademik başarılara ulaşmaya çalıştığımızı gösterir Eğitim. Yukarıdaki idealler temelinde, öğrencilerimizde karakter oluşturmak, sağlıklı fikirler geliştirmek ve derinlemesine çalışarak ulusun ve insan toplumunun gelişimine katkıda bulunacak yetenekli bireyler yetiştirme eğitim hedefimize ulaşmak için aşağıdaki hedeflere ulaşmaya çalışıyoruz. teoriler ve bunları gerçekte uygulamak.

Etik davranış ve eleştirel yargıya dayalı olarak insanlığın daha iyi hale gelmesine katkıda bulunan yetenekli bireyler yetiştirmek.

Öğrencilerimizi bilgi, ahlak ve derinleşen çok disiplinli bilimsel bilgi ve teknoloji ile donatmak için çeşitli bir genel eğitim programı sunarak bu nitelikli liderleri yetiştirmeye çalışıyoruz.

Pratik bilgi ve gerçeğin peşinde koşarken, yaratıcılığa ve küresel eğilimlerin iç görüsü ile meydan okumaya yetişme yeteneğine sahip yetenekli bireyler yetiştirmek

Akademik ve uluslararası alanda öne çıkan bir konuma sahip olmak için pratik bir bilim alanı geliştirmeye çalışıyoruz.

Milleti yönetme ve halkı için refah peşinde koşma becerisine sahip yetenekli bireyler yetiştirmek.

Kuzeydoğu Asya'nın coğrafi ekseninde konumlanan Incheon Megalopolis'te yer aldığımız için, ülkemizin geleceğine liderlik etme ve bölgedeki yüksek öğrenim için kilit kaynak rolünü üstlenme potansiyeline sahibiz.

Okulun yukarıda bahsedilen eğitim ideallerini gerçekleştirmek için tüm kolejler akademik hedefler ve yönler belirlemiştir. Her kolejdeki bölümler ve ana dallar, gerçek dünyadaki okulun eğitim ideallerini, hedeflerini ve hedeflerini yapılandırmak, sistemleştirmek ve yerine getirmek için kolejlerinin hedefleriyle bağlantılı olarak kendi eğitim hedeflerini de belirlemiştir.

Inha University , mezunlarına potansiyel, yaratıcılık, yaşam boyu öğrenme ve sosyal sorumluluk duygusuna ulaşma Inha University ve teşvik eder.

Konumlar

  • Incheon

    100 Inha-ro, Michuhol-gu, 22212, Incheon

    sorular