Keystone logo
INPAHU University Foundation (Fundación  Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

INPAHU University Foundation (Fundación Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

INPAHU University Foundation (Fundación  Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

Tanıtım

Üniversite İnsani Gelişme Vakfı - UNINPAHU, 1974 yılında seçkin psikolog Hernán Linares Ángel tarafından, yetenekli ve kişisel yaşam projelerinin geliştirilmesine ve toplumun üretken ve ticari gelişimine olan bağlılığın farkında olan girişimci profesyoneller yetiştirmek amacıyla kuruldu. ülke.

Böylece, bu 46 yıllık deneyim boyunca, UNINPAHU, sosyal ilişkilerin temel değerlerini vurgulayan ve yücelten, mükemmel insanların bütünsel oluşumunu sağlayan, insancıl bir eğitim anlayışına dayalı pedagojik süreçlere rehberlik etmiştir.

UNINPAHU, mesleki ve mesleki eğitime yönelik bir insani gelişme eğitim merkezinden, Kolombiya yasalarının talep ettiği kriterlere ve kalite gereksinimlerine uyan bir üniversite kurumuna dönüşmesine izin veren akademik dönüşümünün dinamik gücüyle dikkat çekti. farklı mesleki eğitim biçimlerinde ve farklı bilgi alanları ve disiplinlerinde derece programları geliştirmek. Aynı şekilde, artan ekipman yatırımı, teknolojik dönüşüm ve mimari tarzın yeterli bakımı kötü bir şöhrete sahip olmuştur.

Yenilik, araştırma, teknoloji ve üretkenlik, kimliğimizi pekiştiren eğitim eylemlerinin temelini oluşturur. Eğitim Projemiz çerçevesinde, Yüksek Performans Yöntemi - MAR, eğitim topluluğunun tüm üyelerinde becerilerin sürekli gelişimini, yaşam boyunca öğrenmeyi güçlendirmeyi ve bununla birlikte öğrenmeyi güçlendirmeyi amaçladığından, Kurumun farklı bir damgasını oluşturur. , kişisel ve profesyonel gelişim olanaklarını genişletin.

Otelcilik ve turizm sektörü, medya ve sosyal medya sektörlerinde önde gelen pozisyonlarda yer alan mezunlarımız tarafından rapor edilen, uzmanlık, üniversite, teknolojik ve teknik seviyelerinde derecelere sahip 18 yüksek öğretim programından oluşan geniş ve çeşitlendirilmiş bir portföyümüz var. gazetecilik, yaygın olarak tanındıkları ve aynı şekilde ulusal ve uluslararası düzeyde sayısız ödül ve ödül aldıkları bir alandır.

Konumlar

 • Bogotá

  Diagonal 40a,45-58, 111311, Bogotá

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular