Keystone logo
Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

Tanıtım

ITT_Campus

Gıda, su ve enerjinin güvenli ve sürdürülebilir malzeme durumuna Yeni demografik, ekonomik ve iklim basınçları bizim değerli doğal kaynakları yönetmek için yeni stratejiler gerektirmektedir. Bu küresel zorlukla karşı karşıya amacıyla, karmaşık insan-çevre sistemi analiz ve uygun çözümler geliştirmek uzmanlar için talep büyüyor. genellikle ek zorluklar var ve son derece istikrarsız bir ortam sergileyen olarak tropikal ve subtropikal bölgelerde özel bir durum oluşturmaktadır.

Tropik ve Subtropiklerde Teknoloji Enstitüsü ve Kaynakları Yönetimi TH Köln'de (ITT) (Uygulamalı Bilimler Üniversitesi) daha iyi lisans ve lisansüstü düzeyde disiplinlerarası ve kültürlerarası bir yaklaşımla çevre sorunları ile ilgili karmaşık sorunları çözmek için çeşitli teknik ve kültürel geçmişe sahip insanları sağlamaktır. ITT okuyan sadece bir master derecesi elde, ancak kişinin mesleki ve kişisel yatılı ötesinde anlamına gelmez. manifoldu eğitim ve öğretim ve öğrenme modern yöntemler sayesinde, yaşam boyu öğrenme kavramını gerçekleştirmek ve eğitim çalışmalarının merkezinde öğrenciyi koydu.

Biz Mezunlarımızın bilim adamları ve profesyonellerin küresel ağının önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz. Biz dünya çapında öğretim, araştırma ve kapasite geliştirme sağlamanın yanı sıra kaynakları yönetimi, geliştirme işbirliği ve yüksek öğrenim alanlarında içinde önemli, bölgesel, ulusal ve uluslararası kuruluşlarla işbirliği.

ITT Ağı

Network_map

işbirliği ile Gelecek

ITT üniversiteler, araştırma enstitüleri, kamu ve 1978 yılında kuruluşundan bu yana özel sektörün oluşan geniş ve aktif bir ortak ağı inşa. Ağ böylece bilgi alışverişinde ve ortak araştırma projeleri üzerinde çalışan ideal bir fırsat sağlayarak, 30 ortak üniversiteler ve dünya çapında geliştirilmesi ve işbirliğinin sayısız kurumlarını etrafında bulunmaktadır. Buna ek olarak, ITT en projelerde yer alan çok sayıda küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ), bize uygulamalı araştırma açısından güçlü bir avantaj sağlamak. büyüyen Mezunlar ağı şu anda ITT kendi kariyerini bitirdi ve doğal kaynak yönetimi soruları üzerinde çalışan başarılı profesyonelleri şimdi 700 (1984 yılından bu yana) profesyonellerden oluşur.

ITT uluslararası ağ (Doğal Kaynaklar ve Kalkınma Merkezleri) CNRD kuruluşu ile büyük bir gelişme yaşanmıştır. CNRD DAAD ve Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Bakanlığı (BMZ) tarafından desteklenmektedir. CNRD değerlendirilmesi ve sürdürülebilir kalkınma için ön koşul olarak doğal kaynakların tabanı yönetimi ile ilgili konularda bir bilgi merkezi ve ağdır. Ağın merkez noktası, dünya çapında tüm ortakları ile faaliyetlerini koordine Köln yer almaktadır. CNRD dünya çapında Su, Arazi, Ekosistemler ve Yenilenebilir Enerji kaynakları ile ilgili özellikle akademik değişim ve doğal kaynakların yönetimi alanında işbirliğini teşvik üniversiteler bağlanıyor. Bu Mesaj 2015 Gündem ve öngörülen Sürdürülebilirlik Hedefleri (SDG) ile ilgili doğal kaynak yönetimi disiplinlerarası yaklaşımla teşvik eder.

ağ CNRD üyelik anlamlı CNRD hedeflerine ulaşılmasına katkıda sunuyor herhangi HEI açıktır. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: http://www.cnrd.info

cnrd

Üyelikler

ITT aşağıdaki ittifakların parçasıdır:

 • Su Bilimi İttifak eV
 • Alman Su Ortaklığı (GWP)
 • Aqualon, Wupperveband
 • Deutsche Vereinigung für Wasserwirtschaft, Abwasser und Abfall eV (DWA)
 • Umweltcluster Bayern
 • Gelişmekte Olan Ülkelerde özel ilgi ile Lisansüstü Programları Derneği (AGEP)
 • RESURBE
 • Sürdürülebilir Kalkınma için Yükseköğretim (HESD)

Konumlar

 • Cologne

  ITT – Institute for Technology and Resources Management in the Tropics and Subtropics Betzdorfer Straße 2, 50679, Cologne

  sorular