Keystone logo
Instituto biblico mision esdras

Instituto biblico mision esdras

Instituto biblico mision esdras

Tanıtım

Luis Palau Biblical Institute ve Logos Christian University ile ortak bir anlaşmaya varılan Bakanlar Kurulunun Üstesinden Gelme eğitim programı; Kendinizi geliştirme isteğinizden dolayı sizi tebrik ederiz. “Bugünün Hristiyanlarını Yarının Liderleri Olmak İçin Yetiştirebilmek” tutkumuzdur.

30 yılı aşkın deneyimiyle Logos Christian University, IBLP (Luis Palau Biblical Institute) gibi sağlam bir programla eğitim hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmaya kendini adamıştır, böylece sonuç bir bakanlık mükemmellik ve benzersiz programıdır.

Bu çalışma programının her kursunda hesaplanamaz bir kaleden birçok zenginlik bulacağınızdan eminiz.

Luis Palau Biblical Institute ve Logos Christian University ile birlikte yapılan bu eğitim anlaşması, birçok yönden yararlanmanıza izin verecektir. IBLP tarafından onaylanmış ve Logolar tarafından onaylanmış kaliteli malzeme alacaksınız.

Derslerin gerekliliklerini tamamladığınızda size bir CBS - İncil Çalışmaları Sertifikası veya İncil Çalışmaları Sertifikası verecek olan uzun bir öğretim geçmişine sahip bir eğitim kurumu olan Logos kapsamında bir sertifika almak (her konunun geçmek için gereksinimleri vardır).

30 kursun sonunda, ortak olarak başvurabilecek ve Logos Christian University'nin çeşitli programlarına erişmenizi sağlayacak bir çalışma yoluna başlayabileceksiniz. Logos Üniversitesi ile Enstitü'ye girmek için onaylanmış krediler 45'tir.

Konu gerekliliklerini tamamladıktan sonra size “İncil Çalışmaları Sertifikası” verecek olan ve uzun bir öğretim geçmişine sahip bir eğitim kurumu olan Logos altında sertifika alacaksınız.

Konumlar

  • Colombia

    Calle 33A,# 26-39, 763532, Colombia

    sorular