Keystone logo
Instituto Profesional DUOCUC

Instituto Profesional DUOCUC

Instituto Profesional DUOCUC

Tanıtım

1968'de “İşçi ve Köylü Üniversite Departmanı” olarak kuruluşundan bu yana, Duoc UC, Şili'deki Yüksek Teknik Mesleki Eğitimde kilit kurumlardan biri olmak için uzun bir konsolidasyon yolu kat etti.

50 yılı aşkın bir geçmişe ve yedi yıllık en yüksek kurumsal akreditasyona sahip olan Duoc UC'nin bir parçası olan herkes, bugün Şili'nin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunan binlerce teknisyen ve profesyonelin aşağıdakilerden birinde eğitim gördüğünü gururla söyleyebilir. Metropolitan Bölgesi, Valparaíso, Biobío, La Araucanía ve Los Lagos'taki 18 genel merkezinde bulunan 9 okul ve 70'den fazla mevcut kariyer.

ikili öğrenciler

Duoc UC'nin Hristiyan ve bütünleyici bir oluşum sunan eğitim projesi, öğrencilerinin kapasitelerini, yetkinliklerini ve değerlerini maksimum düzeyde geliştirmelerine olanak tanıyarak, onları küresel topluma dahil olmaya hazırlanan daha iyi insanlar ve profesyoneller haline getiriyor.

Duoc UC'nin takip etmek istediği mükemmellik yolu, insanı merkeze alan eğitim, ülkenin gelişimine katkı, çevre ile bağlantı ve sürekli sosyal dönüşüm arayışı ile belirlenir.

Konumlar

 • Santiago Metropolitan Region

  Avenida España,8, , Santiago Metropolitan Region

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular