Keystone logo
Instituto Superior Mariano Moreno - Mariano Moreno Culinary Insititute

Instituto Superior Mariano Moreno - Mariano Moreno Culinary Insititute

Instituto Superior Mariano Moreno - Mariano Moreno Culinary Insititute

Tanıtım

Mariano Moreno Enstitüsü (ISMM) 1963 yılında Arjantin'in Buenos Aires şehrinde kuruldu. Akademik iş dünyasında bir vizyon sahibi olan Bay Roberto Sade tarafından kurulan Enstitü, bir gazetecilik okulu olarak başladı ve Buenos Aires'teki ilk gazetecilik okulu oldu. Adını kentin ilk gazetesi Gazeta de Buenos Aires'in kurucusu Mariano Moreno'dan almıştır.

ISMM, yalnızca eğitim faaliyetlerine ayrılmıştır ve şu anda Arjantin'in önde gelen eğitim kurumlarından biri olarak tanınmaktadır. 48 yılı aşkın tecrübesi ile Mutfak Sanatları, Bilgisayar, Moda Tasarımı ve Yetişkinler için Hızlandırılmış Lise gibi eğitimin çeşitli sektörlerine açılmayı başarmıştır.

2000 yılından bu yana Mariano Moreno Culinary Institute (MMCI)*, profesyonel mutfak eğitiminde mükemmellik standardını belirliyor ve kendisini Latin Amerika'daki en iyi okullardan biri olarak konumlandırıyor. MMCI'nin misyonu, dünya çapında mutfak sanatlarının takdir edilmesini teşvik etmek ve gıda işinde her düzeyde mükemmelliği teşvik etmektir.

Mutfak Sanatları Enstitüsü her akademik yıl Buenos Aires'teki konumunda yüzlerce yabancı öğrenciyi ağırlamaktadır. Enstitü ayrıca Kolombiya'da dört ve Meksika'da üç okul kurmuştur; burada bilgi ve uzmanlığı okul ve mezunları için büyük bir tanınma ile sonuçlanmıştır. Mükemmel itibarı, seçkin profesyonelleri ve tesisleri, “Paul Bocuse Lyon Mutfak Sanatları Enstitüsü” gibi uluslararası kabul görmüş mutfak okullarıyla ortak olmayı mümkün kılmıştır. Bunun gibi uluslararası ortaklıklar, öğrencilerinin kültürel olarak daha çeşitli deneyimlere katılmalarına ve onları son derece rekabetçi iş dünyasına maruz bırakmalarına olanak tanır.

MMCI, mutfak uzmanlarına ve meraklılarına mutfak ve pastacılık alanında kapsamlı eğitim sağlayacaktır. Müfredat, Fransız, İtalyan ve İspanyol tekniklerine vurgu yaparak Avrupa mutfağına dayanmaktadır. Bu klasik pişirme yöntemlerine ek olarak, Amerikan bölgesel mutfağını, Asya mutfağını ve Moleküler Gastronomi dahil en son trendleri keşfederek öğrencilerini gıda endüstrisinde uluslararası bir kariyere hazırlayacaktır. Öğrenciler, dünya deneyimlerini paylaşan ve onları yaratıcılık ve özgünlük geliştirmeye teşvik eden zanaat ustalarının yanında eğitim alacaklar.

Mutfak sanatları programı size profesyonel donanımlı mutfaklarda uygulamalı uygulamalı uygulamalı gösteriler yoluyla becerilerinizi geliştirme fırsatı sağlayacaktır. Bu dinamik ortamın bir parçası olarak, öğrenciler mutfak ve misafirperverlik dünyalarına dalarak mutfakta beceri ve teknikleri uygulayarak önemli bir zaman geçirirler.

Konumlar

Konumlar
  • Mariano Moreno

    Mariano Moreno, Arjantin

    sorular