Keystone logo
© IBS International Business School
International Business School - Budapest

International Business School - Budapest

International Business School - Budapest

Tanıtım

Avrupa'nın kalbindeki gerçek anlamda uluslararası bir işletme okulunda İngiliz diploması almak için gelin!

Budapeşte'de 3 yıllık Lisans, 1 yıllık Yüksek Lisans ve doktora programları sunuyoruz.

IBS hikayesi

1991 yılında Orta Avrupa'daki ilk özel yüksek öğretim okulu olarak kurulan bir okuldan International Business School, gerçekten modern ve dinamik bir işletme okulu haline geldi. Mezun istihdam edilebilirliği açısından en iyi derecelendirilen ve öğrenci memnuniyetinde İngiliz Ulusal Öğrenci Anketine liderlik eden prestijli bir İngiliz üniversitesi olan Buckingham Üniversitesi ile işbirliği içinde çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Akademik titizlik, işbirliğine dayalı ekip çalışması, girişimcilik, çeşitlilik ve sürekli inovasyonun bir karışımı olan işbirlikçi kültürümüz nedeniyle öğrenmek ve öğretmek için çekici bir yerdir. Sunduğumuz akademik deneyim, dünyanın 100'den fazla ülkesinden gelen öğrencilerimize yalnızca lisans veya yüksek lisans derecesi değil, aynı zamanda yaşam boyu rekabet avantajı sağlayan beceriler ve ağ oluşturma fırsatları sunmaktadır.

Vizyon ve misyon

Vizyonumuz , son derece uluslararası ve hareketli bir öğrenci topluluğu için bölgesel olarak kabul görmüş, birden çok akredite edilmiş, çok ülkeli yüksek öğretim hizmetleri sağlayıcısı olmak, iş ve yönetimin sınır alanlarıyla ilgilenen olmaktır.

Misyonumuz , bundan yararlanabilecek insanlara ekonomik ve kültürel olarak uygun, İngilizce dilinde işletme ve yönetimle ilgili eğitim sağlamaktır. Talep odaklı ve müşteri odaklıyız. Okulumuzda öğrenim görmek için yatırım yapmayı seçen herkes için öğrenmeyi geliştiriyor, güven oluşturuyor ve bir fırsat yaratıyoruz.

Biz değer:

 • mükemmellik arayışında yaratıcılık ve yenilik,
 • her insanın potansiyeli,
 • personelimizin uzmanlığı ve bağlılığı,
 • ortaklıklar kurmayı ve yalnız olmadığımız kişilerle çalışarak daha fazlasını başarabileceğimiz güçlü ve kalıcı işbirlikleri oluşturmayı,
 • kalite ve kalite güvence süreçlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Neden İngiliz diploması?

 • İngiliz üniversiteleri, araştırma ve öğretim mükemmelliği ile geniş çapta tanınmaktadır.
 • Bağımsız bir organ olan Kalite Güvence Ajansı, İngiliz üniversite eğitiminin yüksek standartlarını korumaktan sorumludur. İngiliz diploması size kaliteli bir eğitimi garanti eder.
 • 1.000 yıllık olağanüstü akademik yenilik - şu anda Birleşik Krallık, yenilik açısından dünyada üçüncü sırada yer alıyor.
 • Dünyanın en iyi on üniversitesinden üçü, dünyada birinci sırada yer alan üniversite de dahil olmak üzere Birleşik Krallık'tadır.
 • İngiliz diplomaları işverenler için önemlidir çünkü ilgili alanda pratik deneyim kazanmaya büyük önem verirler ve sizi başarılı bir uluslararası iş kariyeri için gerekli tüm beceri ve bilgilerle donatırlar.
 • İngiliz eğitiminde öğrenci merkezli öğrenme yaklaşımı, işverenlerin aradığı bağımsızlık, öz disiplin ve analitik becerileri geliştireceğiniz anlamına gelir.
 • İngilizce, küresel ticaretin dilidir, bu nedenle İngiliz diploması almak, İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenizi sağlar.
 • Sınıf mevcudu genellikle öğrencilerin donanıma erişmelerini ve öğretim görevlileriyle konuşmak için yeterli zamana sahip olmalarını sağlayacak kadar küçüktür.
 • Öğrencilerin istihdam edilebilirlik becerilerinin artırılmasına büyük önem veriyoruz. IBS, iş alanında en çok talep edilen becerileri geliştiren ve geliştiren ve mezunlarımızın iş başvurularında diğerlerine göre avantaj elde etmelerini sağlayan UpSkill programını kurmuştur.
 • İngiliz programları daha kısadır, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Lisans programlarımız 3 yıllık tam zamanlı kurslardır ve Yüksek Lisans programlarımız 1 yıl sürer.
 • Yurtdışında eğitim gören Nobel ödüllülerin yüzde 38'i bunu İngiliz diploması için yaptı.

Kampüs Özellikleri

Budapeşte Kampüsü

Güzel bir şekilde restore edilmiş üç mimari miras binasından oluşan Budapeşte'deki IBS kampüsü, Óbuda'daki Graphisoft Park'ta, doğrudan Tuna Nehri kıyısında yer alır ve eğitim için ideal bir mekandır. Park, Microsoft, SAP, Canon veya Samsung dahil olmak üzere 60'tan fazla uluslararası ve Macar şirketine ev sahipliği yapıyor ve okulumuz için canlı bir iş ortamı sağlıyor. Bu, ima edilen potansiyeli öğrencilerimizin ve mezunlarımızın yararına tam olarak kullanmamızı sağlar. Kampüs ayrıca öğrencilerimiz için bir rezidans salonu içermektedir.

  kabul

  Nasıl başvurulur?

  1. IBS Başvuru sayfasına gidin ve 'Başvuru Sahibi Ol' düğmesine tıklayın. Girişinizi hemen göreceksiniz ve e-postanıza da gönderilecektir. Zaman zaman oturum açmanız gerekeceğinden oturum açma bilgilerinizi kaydedin.
  2. Programınızı ve alımınızı seçin (sadece bir programa başvurabilirsiniz).
  3. Formu doldurun ve gerekli belgeleri yükleyin.
  4. 'Kontrol listesi görevleri'ne özellikle dikkat edin, kabul edilmek için hepsini yapmanız gerekir.
  5. Başvurunuzu gönderin.
  6. 100 EUR başvuru ücreti (iadesiz) ödemeniz gerekecektir. Başvurunuzun ancak başvuru ücretini ödedikten sonra geçerlilik kazanacağını lütfen unutmayınız.

  Vize Gereksinimleri

  Avrupa dışındaki ülkelerin vatandaşları, öğrenci oturma izni için en yakın Macaristan Konsolosluğuna şahsen başvurmak zorundadır. Mülakattan sonra vize almak genellikle birkaç hafta sürer. Konsolosluk vize verirse, Macaristan'a tek giriş için geçerli olan D tipi bir vize alacaksınız ve Macaristan'a girdikten sonra oturma izninizi almak için Budapeşte'deki Göçmenlik Bürosuna gitmek için 30 gününüz var.

  Macaristan'a öğrenci oturma izni için gerekenler:

  • resmi ve orijinal okul ve kimlik belgeleri,
  • IBS'nin öğrenci durumunu, Yurtta konaklamayı, eğitimin ilk yılı için sağlık sigortası ve İngilizce becerilerini belgeleyen Vize Destek Sertifikası,
  • Sizin veya ebeveynlerinizin banka hesabında önemli bir mali geçmiş (banka hesap özetlerinden görülmesi gereken düzenli bir gelirden gelen dönüş seyahat masrafları dahil olmak üzere Budapeşte'de bir yıl kalmaya yetecek kadar) ve ebeveynleriniz kalışınız için sponsorluk yapıyorsanız, onların doğum belgelerini sunarak akraba olduğunuzu kanıtlamanız gerekir,
  • Macaristan, IBS ve programlarımız hakkında biraz bilgi,
  • sağlık sigortası (IBS'ye varışta ödenecek yaklaşık 260 EUR),
  • konaklama detayları (kampüsteki Residence Hall adresi: 1031 Budapeşte, Reichl Kálmán u. 6'daki konaklama yerinizi onaylıyoruz, ancak konaklamanızı ayarlamak ve ödemek sizin sorumluluğunuzdadır),
  • İngilizce becerilerine ilişkin bir dil sertifikası Konsolosluk için bir değerdir.

  Vize süreci 2-4 hafta sürebilir, lütfen görüşmenizi zamanında yapın. Bazı Konsolosluklarda vize görüşmesi için randevu isteyip beklemeniz gerekecektir, bu nedenle öğrenim ücretini ve kayıt ücretini ödedikten hemen sonra bir randevu ayarlamanızı ve Vize Destek Sertifikanızı birkaç saat içinde ekspres kurye ile göndermemizi öneririz. günler.

  Öğrenci Görüşleri

  Konumlar

  • Budapest

   Záhony utca 7, H-1031, Budapest

  sorular