Keystone logo
International Language Institute of Massachusetts

International Language Institute of Massachusetts

International Language Institute of Massachusetts

Tanıtım

ILI, bir dil öğrenme merkezinden daha fazlasıdır. Bizler, birlikte çalışarak çok kültürlü anlayışı teşvik etme ve akademik mükemmellik yoluyla güçlü farklı topluluklar oluşturma misyonumuzu geliştirdiğimize tutkuyla inanan öğrenciler, öğretmenler ve topluluk destekçileriyiz.

Öğrencilerimizin zengin kültürel geleneklerini kutluyoruz ve ırk, din, cinsiyet belirleme, fiziksel ve zihinsel yetenekler, ekonomik durum, eğitim seviyeleri ve belgelendirme durumu ne olursa olsun, onları ve tüm komşularımızı onurlandırmaya ve saygı duymaya yönelik birleşik bağlılığımızı sürekli olarak güçlendireceğiz. .

Köklü ırkçılık ve adaletsizliğe, ekonomik ve eğitim eşitsizliğine, göçmen ve mülteci karşıtı politikalara karşı duruyoruz. Topluluklarımızın ve milletimizin temeli olduğuna inandığımız demokratik kurumlara yönelik her türlü saldırıya karşıyız.

Bir kuruluş olarak, yanlış olduğunu bildiklerimizi adlandırmaya aktif katılım da dahil olmak üzere kararlarımızı bu ilkelere dayalı olarak almaya çalışıyoruz. Tüm eylemlerimizin lütuf ve sevgi dolu iyilikten kaynaklanması gerektiğine inanıyoruz.

The International Language Institute of Massachusetts (ILI), 1984'te kurulmuş ve Northampton, Massachusetts'te bulunan, kar amacı gütmeyen özel bir dil okuludur.

ILI'nin misyonu, yüksek kaliteli dil eğitimi ve öğretmen eğitimi sağlayarak kültürlerarası anlayışı ve çeşitli toplulukları teşvik etmektir. 35 yıldır, 90'dan fazla ülkeden, ABD genelinden ve batı Massachusetts'ten binlerce öğrenci kurslarımızı ve sınıflarımızı başarıyla tamamladı. Yüzlerce toplum gönüllüsü eğitmen, rehber ve ev sahibi aile olarak kültürel ufuklarını genişletti.

Konumlar

  • Northampton

    New South Street,25, 01060, Northampton

    programlar

      sorular