Keystone logo
International Management Forum Academy

International Management Forum Academy

International Management Forum Academy

Tanıtım

IMF Academy web sitesine hoş geldiniz!

IMF Akademi, büyük ve orta büyüklükteki organizasyonlarda yüksek eğitimli yöneticiler ve karar vericiler için işletme bilgisi üzerine kurulu bağımsız bir yayıncı ve eğitim organizasyonu olan Uluslararası Yönetim Forumu'nun (IMF) bir parçasıdır.

Uzaktaki öğrenme kursları (çevrimiçi eğitim yoluyla desteklenecek olan öz-çalışmayı tamamen hedef alan dersler), ana sınıflar ve sıcak topikal (sertifika veren) sınıf eğitimi yoluyla iş bilgisi sağlamada uzmanız.

Geçtiğimiz 25 yıl boyunca hem kritik hem de güncel ilgi alanlarıyla ilgili konulara ve değerli bilgiler sağlayarak sağlam bir ün kazandık. Müşterilerimiz dünya çapında 40'tan fazla ülkeden türetilmiştir!

Kurslarımızın içeriği, büyük uluslararası danışmanlık kuruluşlarında ya da daha küçük, uzmanlaşmış danışmanlık bürolarında çalışan konu uzmanları ile yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir. Eğiticilerimiz; AIIM, Antwerp Yönetim Okulu, Atos Danışmanlık, Capgemini, Centric, CGI Grubu, Conquaestor, Deloitte, Duthler Associates, Yönetici Hareketlilik Grubu, G31000, IBM İş Danışmanlığı Hizmetleri, Yerinde Güvenlik, Inter Access, KPMG, Microsoft, PwC, SABSA Enstitüsü, Sogeti, İş ve Toplum için TIAS Okulu, Transfer Fiyatlama İştirakçiler (TPA), çeşitli üniversiteler ve daha birçoğu.

IMF Academy, şirket içi eğitim olarak veya ofisinizdeki ya da istenen diğer herhangi bir yerde kişisel koçluk olarak herhangi bir (normal ve özelleştirilmiş) eğitim organize edebilir. (Uluslararası) eğitim pazarını biliyoruz ve spesifik eğitim talepleriniz için her zaman en uygun çözüme sahibiz.

Konumlar

 • Eindhoven

  Fellenoord 224, 5611 ZC, Eindhoven

  • Amsterdam

   Amsterdam, Hollanda

   • Leiden

    Leiden, Hollanda

    • Utrecht

     Utrecht, Hollanda

     • Brussels

      Brussels, Belçika

      programlar

      sorular