Keystone logo
International School of Advanced Learning

International School of Advanced Learning

International School of Advanced Learning

Tanıtım

BİZİM TAKIM

Ekibimiz, Boston bölgesinde hem genç yetişkinler hem de iş dünyası profesyonelleri için yüksek kaliteli ESL programları sunmak için ortak bir sürücü ile birleşmiş üç uluslararası eğitimciden ve öğretim görevliden oluşur.

Alınacak meslekler arasında Brandeis Üniversitesi, Boston Üniversitesi, Belorussian Devlet Üniversitesi, Skidmore Koleji ve La Sorbonne IV bulunmaktadır. Üçümüz arasında, Slav, Germen ve Romance dillerini içeren toplam 10 dilde konuşuyoruz.

Kendimizi göç eden insanlar olarak, İngilizce'yi yetişkin olarak öğrenmenin önündeki engellerle karşılaştıklarında ESL öğrencilerini anlama ve bunlara yardımcı olma konusunda benzersiz bir tavır geliştirdiğimizi düşünüyoruz. Çeşitli ve yaygın eğitim eğitimimizi çizerek ve ilk elden göçmen ESL deneyimimizle pekiştirerek, hem İngilizce öğreten hem de öğrencilerimize Amerika'da kendileri için bir yaşam inşa etmede veya bir başarı elde etmelerinde yardımcı olacak bir okul oluşturmayı başardık. yurt dışında iki dilde profesyonel.

BİZİM FELSEFEMİZ

Özellikle İngilizce dil bilgileriniz istediğiniz gibi ilerlemediğinde iyi ödeme yapan ve teşvik edici bir iş bulmak ne kadar zor olduğunu anlıyoruz. Ayrıca, pratik ve pazarlanabilir becerilere sahip olmak, bunları ifade etmenin yeterli bir yolu bulunmaması ne kadar sinir bozucu olduğunu da biliyoruz.

Felsefemiz yol göstericidir.

Kariyer odaklı dil eğitimi yoluyla güvenilir bir çerçeve sağlayarak, hayallerinizdeki işe giden yolda ilerlemenize yardımcı oluruz. İster dil konusunda bir kavrayışa sahip olun veya kendinizi hedeflerinize uygulamanız için yardıma ihtiyacınız olsun ya da hayatınızın hangi yönde olmasını istediğinizi bilmiyorsanız- ancak oraya ulaşmak için İngilizceye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız - çalışacağız hayatınızı ileri götürmek için yanınızdayız.

Eğitimin ve güvencenin rehberlik özelliklerini güçlendirdiğine inanıyoruz. İdeal işinizi veya kariyer yolunuzu bulma sürecinizi anlamanıza yardımcı olarak başarı elde etmek için kendi becerilerinizi, geçmişinizi ve coşkunuzu kullanabileceksiniz.

BİZİM BOZLUK

Bilgi Güçtür. Hedefimiz, dil eğitiminde benzersiz ve en önemlisi uygun fiyatlı bir yaklaşım sağlamaktır.

Kapılardan geçen her öğrencinin özel ihtiyaçları vardır. Ayrıcalıklı "yapı taşı" yaklaşımı, öğrencilerin eğitimlerini kişisel öğrenim yolculuklarına göre kişiselleştirmelerine ve kişisel hedeflerine ulaşmalarına olanak tanır.

Yetişkin eğitimine "tek boyutlu uyan" bir yaklaşım yoktur ve bu nedenle kapılarında yürür herkesin kendileri için mantıklı bir şekilde öğrenme imkânı tanıyan bir dizi program hazırlamak için çok çalıştık. Yoğun bir programa sahip çalışan bir profesyonel kısa süreli yoğun bir kursa daha fazla fayda sağlarken esnek bir programa sahip genç bir yetişkin uzun süreli daldırma programından yararlanabilir.

Aynı zamanda, okulumuzun Boston'da tam zamanlı olarak yaşayan hem yabancı komşularımız hem de şehri ziyaret eden geçici öğrencilerimiz için yardım ve eğitim merkezi olan güvenli bir sığınak olmasını istiyoruz. Geniş kapsamlı öğrenci hizmetlerimiz, Boston'da bir ömür boyu ve tüm öğrenci vücudumuza yardım eli uzatmak üzere kurulmuştur.

GÖREVİMİZ

Misyonumuz öğrencilerin akademik, mesleki ve kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak temel İngilizce dil öğretim ve kaliteli İngilizce eğitim sağlamaktır.

Öğrencilere dil becerilerini geliştirme ve eğitim ortamında Amerikan İngilizcesi ile kültürünü değerlendirecek bir fırsat verin.

Öğrencilerin sızdıkları ve ABD kültürüne ve günlük yaşamına rahatça entegre olmalarına yardımcı olan bir eğitmen ve yönetici ekibi oluşturun.

Gündelik hayat için resmi akademik eğitim ve pratik eğitim sunun.

Benzersiz Yapı Taşları yaklaşımımızla öğrencilere kişiselleştirilmiş dikkat sunmak.

Eğitim açısından sağlam, güncel, yüksek kalitede ve açıkça etkili programlar sağlamak.

Konumlar

  • Boston

    20 Linden Street - 2nd Floor, Allston, MA 02134, Boston

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular