Keystone logo
International University For Graduate Studies -  IUGS

International University For Graduate Studies - IUGS

International University For Graduate Studies -  IUGS

Tanıtım

farklı eğitim geçmişleri ve deneyim, programlar, profesyoneller için tasarlanan IUGS biçimsel kimlik tamamlamak isteyen nitelikli insan ihtiyaçlarını karşılamak için yapılandırılmıştır.

pratik, İngilizce ve Amerikan lisansüstü eğitim modellerini birleştirerek önemli sonrası lisans ders birikmiş profesyonelleri şimdi süratle online ya da karma yollar aracılığıyla master veya doktora derecelerini ve sertifikaları kazanmak için fırsat var.

Birçok öğrenci kendi gerekli kurs tamamlamış, ancak tez veya tez tamamlanmış değil. Diğerleri geniş lisansüstü kredileri birikmiş, ama kendi derecesini kazanmak için gerekli dersleri almamış. Yine bazıları zorunlu dersler almış, ancak bu dersler transferi için kabul edilmedi bulduk.

IUGS transfer için önce veya kabulden sonra onaylanan sürekli eğitim, lisans ve sertifika kurs dahil akredite kurumlardan alınan tüm ilgili post-lisans kursları, kabul eder.

En adaylar orta hayat uzmanları olduklarından yaşıtları olarak kabul edilir ve kendi kişisel kariyer, ve skolastik başarıları için saygı gösterilir. Geleneksel profesör-öğrenci ilişkisi akademik ve mesleki dostluk ile değiştirilir. adaylar arasında bir bağ, hem de adaylar ve profesörler arasında olduğu gibi, gelişmiş ve mezuniyet ötesine devam eder.

A ÜNİVERSİTE 1979 yılında kuruldu, akredite, kamu ve özel kuruluşlardan, akademik ve mesleki tanınma ve onay kazanmıştır. Her profesör, en az bir doktora kazanmıştır pratik bir profesyonel. Bu nedenle, akademik ve pratik bilgiye entegre edilmiştir IUGS öğrenme tecrübesi.

İnançlar Bildirimi

Bir ihtiyaç, bireysel tempolu, uygun olan akademik bütünlüğe sahip ve doktora ve yüksek lisans adayların diğer yükümlülüklerini yerine getirmeye devam etmesine izin lisansüstü için var. akredite kuruluşlardan Tüm ilgili lisansüstü kredisi transferi için kabul edilmelidir. lisans ve sertifikasyon için gerekli en sonrası lisans kredisi transferi için kabul edilmelidir. Mezun öğrencilerin mesleki ve kişisel hedeflere hizmet çeşitli kurumlarda sonrası lisans dersleri almaya hakkına sahip olmalıdır. derece arayan lisansüstü öğrencileri çekmek için, ya da daha önce, büyük üniversitelerin ihtiyaç duyduğu post-lisans kredi geleneksel sayıda almış gerekli olmalıdır. Mezun olan öğrenciler bireysel olarak tanınan ve mesleki ve akademik başarıları için saygı duyulmalıdır. Profesyonel olgunluk ve ilgili yaşam deneyimi olan öğrenciler lisansüstü çalışmalar yapmak için en iyi adaylardır.

Konumlar

  • Portsmouth

    Corner of Rodney & Sandwich Street Portsmouth, Commonwealth of Dominica, W.I., , Portsmouth

    sorular