Keystone logo
International University of Monaco

International University of Monaco

International University of Monaco

Tanıtım

Uluslararası Monako Üniversitesi programlarının çeşitliliği, öğrencilere seçtikleri uzmanlık alanlarını daha derinlemesine incelemelerine izin verirken, iş ilkelerini kapsamlı bir şekilde anlamalarını sağlamak için tasarlanmıştır. fakültemiz, öğrencilerin yüksek kaliteli eğitim ve pratik bilgiler almalarını sağlamak için kendi alanlarında deneyimli profesyonellerden ve uzmanlardan oluşmaktadır. Teorik bilgi ve uygulamalı deneyimin bir kombinasyonu sayesinde öğrencilerimiz dinamik ve küresel iş dünyasında gezinmek için iyi hazırlanmışlardır.

Deneyimsel Öğrenmeye Güçlü Bir Vurgu

IUM'de öğrenciler akademik öğrenimlerini günlük öğrenme ortamlarının dışında gerçek bir iş bağlamında uygulayabilirler.

Deneyimsel öğrenme yaklaşımı, tüm müfredatı karakterize eder, uygulamaları, gerçek dünyadan örnekleri ve vaka çalışmalarını vurgular.

Bu yaklaşım, öğrencilere şirketler tarafından kendilerine verilen somut, güncel zorluklar üzerinde çalışma ve genellikle şirket içinde düzenlenen iş yarışmaları, stajlar ve ekip tabanlı proje çalışma gezileri sırasında stratejik karar verme ve önerilerde ilgili şirket yöneticileriyle aktif olarak katılma fırsatı sunar. program.

Konumlar

  • Monaco-Ville

    14 Rue Hubert Clerissi, 98000, Monaco-Ville

    sorular