Keystone logo
International University SDI München

International University SDI München

International University SDI München

Tanıtım

İşletme , iletişimve medya okumaklailgileniyor musunuz? Yoksa lisans veya yüksek lisans derecesine sahip bir dil uzmanı olarak bilginizi genişletmek mi istiyorsunuz? Uluslararası bir bağlamda profesyonel olarak bir yer edinmek ister misiniz?

Internationale Hochschule SDI München kültürlerarası iletişim uzmanıdır ve işletme, iletişim, medya ve dil alanlarında devlet tarafından tanınan ve akredite edilmiş lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Tüm yüksek lisans programlarımız daha yüksek hizmete erişim için akredite edilmiştir.

142300_Gebaeude_SDI_Wall_Art_edited_small.jpg

Özel bir üniversitedeki eğitim koşulları, pratik deneyime sahip profesörler ve öğretim görevlileri tarafından küçük öğrenme gruplarını ve yoğun denetimi garanti eder. Internationale Hochschule SDI München , uluslararası bir atmosfere sahiptir ve dünya çapında işbirliğine ve bağlantılarasahiptir. Bu şekilde, çalışmalarınız sırasında şimdiden değerli pratik ve uluslararası deneyimler kazanabilirsiniz.

Internationale Hochschule SDI München yalnızca hayırsever amaçlargütmektedir. Öğrenim ücretleri aracılığıyla toplanan katkılar, kurs yelpazemizi sürekli olarak geliştirmeye hizmet eder.

143273_studiengaenge_main_header.jpg

Konumlar

  • Munich

    Internationale Hochschule SDI München University of Applied Sciences Baierbrunner Straße 28, 81379, Munich

sorular