Keystone logo
IPSL Institute for Global Learning

IPSL Institute for Global Learning

IPSL Institute for Global Learning

Tanıtım

IPSL Institute for Global Learning , 21. yüzyılda yüksek öğrenimi yeniden tanımlıyor — akademi ve toplum arasındaki sınırları ortadan kaldıran uluslararası ortaklıklardan yararlanıyor ve öğrencilerin öğrenim deneyimlerini bilinçli olarak günümüz dünyasının zorluklarına ve fırsatlarına göre ayarlıyor. Eşsiz eğitim ortamımız, entelektüel titizlik, açıklık, karşılıklılık, yaratıcılık ve güçlendirme becerileri ve kararlılığı ile karakterizedir.

Başlangıçta "The International Partnership for Service-Learning™ ve Liderlik" olarak bilinen - 1982 yılında kurulan IPSL, gönüllü hizmeti dünya çapındaki öğrencilere, kolejlere, üniversitelere, kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve diğer hizmet kuruluşlarına hizmet veren bir eğitim kuruluşudur. toplum ve akademik çalışma.

Eğitim öncüleri olarak geleneğimize uygun olarak, IPSL kısa süre önce 2017'de en yeni girişimimizi başlattı... Toplum Örgütlenmesi ve Sosyal Aktivizm veya kısaca "COSA".

77411_BaanTonChokKöy-GÖNÜLLÜLÜK-ÖĞRETİM10.JPG

IPSL'yi ne motive eder?

IPSL, dünya çapında öğrenciler ve sosyal değişim ajanları arasındaki ilişkileri ve öğrenmeyi kolaylaştırarak uluslararası katılımı daha etik, erişilebilir ve sürdürülebilir kılmak için çalışır. Stajlardan farklı olarak, IPSL öğrencileri 'yerleştirmez', bunun yerine öğrencilere 4 ülkedeki sosyal değişim organizasyonlarımızla (ortaklarımız) bağlantı kurma fırsatları sunar.

Bugün, IPSL, dünya çapındaki ülkelerde tam akredite lisansüstü programlar ve kredili, lisans hizmet-öğrenme programları sunmaktadır; bu programlara ABD ve diğer 25 ulustan 400'den fazla üniversite veya kolejden 4.000'den fazla öğrenci katılmıştır. IPSL, program gelirlerinin %83'ünden fazlasını doğrudan hizmet ettikleri topluluklara geri yatırır.

Konumlar

 • Portland

  4110 SE HAWTHORNE BLVD., #200, 97214, Portland

 • Cusco

  Cusco, Peru

  • Medellín

   Medellín, Kolombiya

   • Hanoi

    Hanoi, Vietnam

    • Thessaloniki

     Thessaloniki, Yunanistan

     • Cartagena

      Cartagena, Kolombiya

      • San Lucas Tolimán

       San Lucas Tolimán, Guatemala

       sorular