Keystone logo
ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design Yat tasarımında birinci seviye master
ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

Yat tasarımında birinci seviye master

Milan, İtalya

Request duration

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Master, aşırı özgürlük ve proje güvenini kazanan bir tekne projesi sürecini öğrenmek için gerekli teknik ve normatif bilgileri sağlamayı amaçlamaktadır. Tekne hatlarının, yapıların ve boru tesisatlarının ve onboard sistemlerinin incelenmesi, uygun konumlanmalarının başlangıcından bu yana tasarımdan ve stilden özgürce kendini ifade etmek için temel bir profesyonellik kazanma şansını verecek şekilde planlanmasına izin verecektir.

Yüksek lisans mezunları ve Mimarlık, Mühendislik, Tasarım ve Tasarım Okulu'nda diploma sahibi olan öğrenciler için hazırlanmıştır. Üstelik, CAD programlarının iyi bir bilgisine sahip olmak uygun olur. Öğretim kadrosu, Mimarlar, Tasarımcılar ve en önemli Ulusal ve Uluslararası tersanelerle aslında çalışan ve işbirliği yapan yüksek profilli Donanma Mimarları ve Deniz Mühendisleri tarafından hazırlanmaktadır. Tersanelerin çalışmalarından teorik değil somut deneyimler getirebilecek genç ve dinamik insanlar seçtik.

Teorik dersler konseptten projenin her ayrıntısına kadar genişletilmesine, yapıcı tam ölçekli çizimlerin geliştirilmesine kadar sürecek olan atölyelerle birleştirilecek.

Master, metodolojinin teorik derslerini ve omurgaların ve 3D üstyapı modellemelerini ve öğrencilerin yat tasarımına derhal başlayacağı laboratuardaki teknik derslerden oluşur. Öğretmenler, her projenin durumunu doğrulayacaklar. Ayrıca, şirketleri ve üretim tersaneleri hesaplarını ve entegrasyon deneyimini sunmak için hazır bulunacak

Programın programı

Kurs, toplam 13 aylık bir sürede yapılandırılmış, öğreticilik faaliyetleri firmaların ve sitelerin rehberli turlarına ve hepsinin de ISAD tarafından organize edilen bir sahne ile birleştirilmiştir.

Eğitimci: Rhinoceros'la NURBS'leri modelleme ve oluşturma.

Gemi yapımı ve yönetmelikleri: Bu aşamada öğrenciler gelecekteki çalışmaların temelini oluşturacak teknik fonksiyonel konular ve düzenlemelerle karşı karşıyalar: deniz hattı, yapılar ve deniz tescili tasarımının inşası talepleri. Sınırlandırılmış alanlardaki yönetmelikler ve ergonomik tasarım: sistem tesisleri ve donanımı, yapıcı teknikler ve hızlı prototipleme.

Planlama ve Tasarım: Malzemeler ve dış / iç mekan yapıcı teknikler, iç mekanlardaki destek yapıları ve gövde bağlantıları ve montajı. Sistem için sökülebilir panel sistemler Sistem tasarımı ve dış tasarımı. Ayrıca tüm tekne çeşitleri ve tasarım tipolojileri ele alınacaktır.

Aşama: Kurs bitiminde, uzun yıllar sahada çalışan ya da üretmekte olan enstitülerdeki ve tersanelerdeki her öğrenciye, tersaneye doğrudan ders uygulamak suretiyle yüksek lisansını tamamlamak için her öğrenciye 3 aylık bir staj stajı yapılacaktır.

Yat Tasarım

Burslar

Birinci Seviye Yacht Design Master - AA 2017/2018

EABHES tarafından akredite edilmiştir - Yüksek Öğrenim Okullarının Avrupa Akreditasyon Kurulu İtalyan ve yabancı mezun öğrencilere N.2 burs bursu sağlanması:

 • İtalyan ve AB öğrencileri: Kısmi örtüşme bursu, toplam öğrenim ücreti 5.825,00 €, toplamı 11.650,00 € (EABHES akreditasyonu ve vergi sınavı hariç) için% 50'ye eşittir.
 • NON-AB öğrencileri: N. 1 bursu, toplam öğrenim ücreti 6.225,00 €, toplam 12.450,00 € (EABHES akreditasyonu ve vergi sınavı hariç) için% 50'ye eşit kısmi teminat bursu

Master, 6 Kasım 2017'den 27 Temmuz 2018 tarihine kadar, Pazartesi'den Cuma'ya ISAD - İstituto Superiore di Architettura e Design'da saat 14.00 - 17.00 arası zorunlu devam edecek. Eğitim programı en prestijli çalışmalarda ve tersanelerde tam zamanlı bir staj imkanı içerir. Master, www.isad.it web sitesinde yayınlanan programda detaylandırıldığı gibi, öğretmen-profesyonel profesyoneller tarafından gerçekleştirilecektir.

Seçime katılım şartları

Yarışmaya katılım diğer burslara sahip olmayan ve aşağıdaki şartları yerine getiren adaylara açıktır:

 • Mimarlık, Tasarım ve Yapı Mühendisliği mezunları (3 yıl)
 • Mimarlık, Tasarım ve İnşaat Mühendisliği mezunları (5 yıl)
 • Tasarım Okullarında Lisans Diplomasına Sahipler
 • Kanıtlanmış mesleki deneyime sahip profesyoneller (en az 3 yıl)

Gönderilecek belgeler

 • Tamamen doldurulmuş katılım formu
 • Amaç mektubu
 • Özgeçmiş, kısa kişisel profiliniz ile
 • Üniversite yolu boyunca proje çalışmalarını gösteren maksimum 10 sayfa A4 formatında portföy
 • Mezuniyet / diploma derecesi ile kredilerin transferi ve final tezi genel puan ortalaması (GPA)
 • Öğrencinin başka burs vermediğini belirten bildiri

Tarihler

Burslara katılım seçimi müfredatın, portföyün ve mezuniyet / diploma derecesinin, kredilerin aktarımı ve son tez genel puan ortalamasının (GPA) değerlendirilmesine dayalı olarak yapılacaktır. Bu belgelerin 15 Eylül 2017 Cuma gününe kadar değil, [email protected] adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Kazananları değerlendirme ve seçme

Sonuçlar 26 Eylül 2017'de iletilecektir.

Adaylar, bursu kabul etmek için 48 saat boyunca, [email protected] e-posta gönderiyorlar. Kabulden kazanan, kursa başvurmak için 5 gün süresine sahip ve ekli 3.150,00 KDV dahil yazıt vergi ödemesinin bir kopyasını gönderiyor.

Kazanan bursu kabul etmezse veya kazanan başvuruyu planlanan saat öncesinde göndermiyorsa, burs reddedilmiş sayılır ve Komisyon başka bir adaya atayabilir.

Lütfen ilgili öğrenim ücretlerini ve ödeme planını görün.

Yat Tasarımı

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar