Keystone logo
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto İşletme Finansı
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

İşletme Finansı

Porto, Portekiz

Request duration

Portekizce

Request pace

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

hedefleri

Günümüz işletme yönetimi bağlamında geliştirilen Kurumsal Finansman, şirket değeri yaratmak için özel bir yönetim aracı olmuştur.

Kurumsal Finansman Yüksek Lisansı, kurumsal finansal yönetim alanında uzmanlaşmış, yüksek nitelikli eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Şirketlerin finansal yönetiminde kariyer yapmak isteyen kişilerin yanı sıra halihazırda çalışmakta olan ve gelişmek isteyen kişilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan, teknik/bilimsel bilginin ve pratik uygulamasının vurgulandığı, ağırlıklı olarak profesyonel bir yön sunar. onların bilgisi..

Profesyonel Çıkışlar

Kurumsal Finans Yüksek Lisansı, özellikle finansal planlama yapmak, stratejik planlar hazırlamak, risk planlamak, kaynakları rasyonalize etmek, şirketleri yeniden yapılandırmak ve uluslararası finansal yönetim için kuruluşlardaki finansal işlevi yerine getirmek için profesyonel beceriler sağlar.

alıcıların

25 Haziran tarih ve 107/2008 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile güncellenen 74/2006 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 17. maddesi uyarınca, İşletme Finansı alanında yüksek lisans derecesine götüren çalışma döngüsüne erişim için aşağıdakiler uygulanabilir:

 • Lisans derecesi veya yasal eşdeğeri olanlar;
 • Bu Sürece bağlı bir Devlet tarafından Bologna ilkelerine uygun olarak düzenlenen 1. eğitim döngüsünün ardından verilen yabancı bir yüksek akademik dereceye sahip olanlar;
 • Endüstri ve Yönetim Bilimleri Yüksek Okulu Teknik-Bilimsel Konseyi (ESEIG) tarafından derecenin hedeflerini yerine getirdiği kabul edilen yabancı bir yüksek akademik dereceye sahip olanlar;
 • ESEIG Teknik-Bilimsel Konseyi tarafından bu çalışma döngüsünü yürütme yeteneğini kanıtladığı kabul edilen akademik, bilimsel ve profesyonel bir müfredatın sahipleri."

rejim

işten sonra

NOT: Kurs, ISCAP tarafından koordine edilmesine rağmen, çalışma saatlerinden sonra, haftada yaklaşık 12 saat dersle Porto Politeknik'teki Vila do Conde tesislerinde gerçekleştirilir.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Kurumsal ve Finansal Risk Yönetiminde Msc
  • Falmer, Birleşik Krallık
 • Uluslararası Kurumsal Finans Yüksek Lisans
  • Guildford, Birleşik Krallık
 • Finans Yüksek Lisansı
  • Barcelona, İspanya