Keystone logo
ISDC Global Business School

ISDC Global Business School

ISDC Global Business School

Tanıtım

IGBS hakkında

ISDC Global Business School International Skill Development Corporation'ın bir dalıdır, yarının becerilerini geliştirmeye başlayan bir şirkettir.

Eğitim portföyümüz, tüm yaş gruplarının ve endüstrilerin talebini karşılayan programlar ve hizmetler içerir. Gelecekteki becerileri aşılamak için sürdürülebilir büyümeyi teşvik eden profesyonel ve akademik nitelikler paketimizi tanıtmak için dünya çapında okullar, kolejler, üniversiteler ve hükümetlerle birlikte çalışıyoruz.

IGBS, University of the West of Scotland'ın lisans ve yüksek lisans programlarını yüksek kalite standartlarıyla ödüllendiren gururlu bir ulusötesi eğitim ortağıdır.

Finans derecelerimiz, CIMA, ACCA, IPA ve CMI dahil olmak üzere uluslararası meslek kuruluşları tarafından akredite edilmiştir ve öğrencilere mezun olduktan sonra diğerlerine göre rekabet avantajı sağlar. Öğrencilerin teorik bilgi ve pratik deneyimin mükemmel bir karışımını elde etmeleri için tasarlanmıştır. Sadece kariyerlerini artırmakla kalmaz, aynı zamanda onları işyerinde olağandışı durumlarla başa çıkmak için gereken becerilerle donatır.

Başarılı bir gelecek inşa etmek

IGBS'de, öğrencileri birden fazla endüstrinin gerektirdiği en iyi becerilere sahip olacak şekilde eğiterek geleceği inşa etmeye inanıyoruz. Bu, ancak ilgili ve yüksek vasıflı fakültemizin ortak çabaları, özverili destek personeli, ileri teknoloji kullanımı ve öğrencilerimizin kararlılığı ile mümkündür.

Tam zamanlı, hafta sonu ve uzaktan eğitim temelinde yürütülen programların bir karışımını sunuyoruz. Öğrenciler, programlarına en uygun olanı seçebilir ve profesörlerimizin ve onlar tarafından sağlanan çalışma materyallerinin yardımıyla başarıları için çalışır. Sharjah, Ajman ve Dubai'den kampüse giden tam zamanlı öğrenciler için özel ulaşım hizmetlerini etkinleştirdik.

Öğrencileri gerçek dünyaya hazırlamak

Sharjah'daki sınıflarımız, öğrencilerin mümkün olan en iyi şekilde öğrenmelerine yardımcı olmak için en son teknoloji ile donatılmıştır. Kampüs, öğrencilerin boş zamanlarını arkadaşlarıyla geçirebilecekleri büyük bir kütüphane, eğlence merkezi ve açık hava sporları alanı ile tamamlanmıştır.

Konumlar

  • Sharjah

    Ground Floor, ITEC Campus, Near Expo Centre, Sharjah, , Sharjah

    programlar

    sorular