Keystone logo
ISDE Law Business School

ISDE Law Business School

ISDE Law Business School

Tanıtım

Kişisel Pathway liderlik

Öğrencilerimizin her müşterinin yanında olmasını istediği profesyoneller olabilmeleri için, teorik ve pratik arasındaki yapay boşluğun üstesinden gelen, varsayımsal durumun soyutlanmasından gerçek durumda doğrudan uygulamaya geçilen bir yönteme ihtiyaç vardır. Bu, gerçek bir ortamda ve en yüksek talebin gerçek vakalarıyla karşı karşıya kalan gerçek eğitimdir.

Öğrencilerimiz, en önemli ulusal ve uluslararası firmalardan uzmanların rehberliğinde bu yolu takip etmektedirler. Ancak bu öğretmenler ve bu yöntemle kendilerinin en iyi versiyonu olabilirler ve mesleki hedeflerine başarıyla ulaşabilirler.

Neden ISDE'de eğitim almalısınız?

ISDE, dünyanın önde gelen hukuk firmalarının oluşturduğu tek eğitim kurumu olma konusunda vizyon sahibi olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, gerçek bir pratik metodolojiyi tanıtan ilk eğitim merkezini oluşturan, öğrencilerimizi dünyanın önde gelen hukuk bürolarına entegre eden bir öncü olmuştur. Yeni bir yasayı, akıllı yasayı öğrenin. Firmaların liderleri sizi mükemmellikten eğitir ve saflarına dahil eder.

Hukuk firmaları, şirketler ve ISDE ortakları ne arıyor?

ISDE'yi kuran hukuk firmalarının temsilcileri ve günümüzde 200'den fazla ortağın net bir hedefi vardı: Üniversitelerden en iyi yetenekleri seçebilecek ve onu profesyonel mükemmelliğe dayalı eğitimle tamamlayacak bir kuruma güvenmek. Bu nedenle, bir sınıftan bir hukuk firması ve şirket saflarına geçmenin doğal olduğunu ve yüksek talep standartlarını yerine getirdiğini başarıyoruz.

Tarihçe

ISDE, hukuk mesleğinin kalbinden doğan bir akademik kurumdur. Ana ulusal ve uluslararası firmaların temsilcileri, en üst düzeyde eğitim sunmaya adanmış bir akademik kurum oluşturmak amacıyla kuruluşunda yer aldı.

ISDE, önde gelen ulusal ve uluslararası üniversitelerden yetenekli öğrencileri seçer, mükemmelliğe dayalı eğitim sunar ve bu nedenle onları yeterli güvencelerle profesyonel yapılarla tanıştırır.

ISDE, Madrid Complutense Üniversitesi'ne bağlı bir merkezdir. Öğrencileri, uluslararası sıralamada lider olan Georgetown Üniversitesi, NYU, Miami Üniversitesi ve Jindal Global Üniversitesi gibi en prestijli uluslararası üniversitelerden bazılarında eğitim görmektedir.

En iyi akademik ve profesyonel ortakların bu çifte katkısı, teori ve uygulama arasındaki yapay boşluğu kıran ve kapsamlı bir profesyonelleşme yöntemine dönüşen küresel bir eğitim modelini yapılandırır.

Araştırma merkezleri

Araştırma Merkezleri, hukuk ve ekonomi alanında eğitim ve araştırma ile ilgili faaliyetleri yürütmek için ISDE ile bir tür işbirliğidir.

Araştırma Merkezleri, Kurumsal Sosyal Sorumluluğun gelişimini desteklemek için farklı alanlardan dış ortaklar ve kurumlarla ittifakları teşvik etme misyonuyla oluşturulmuştur. Amaç, ISDE'nin Araştırma Merkezleri çerçevesinde geliştirilen farklı araştırma ve eğitim girişimleriyle iş dünyası ve profesyonel sektörlerle ilişkileri güçlendirmektir.

ISDE'nin Araştırma Merkezleri:

 • ISDE Blok Zinciri ve Hukuk Araştırma Merkezi
 • ISDE Uyum Araştırma Merkezi
 • ISDE Spor Hukuku Araştırma Merkezi
 • Brains School Master ile ortaklaşa ISDE Araştırma Merkezi

Profesyonel ortaklar

ISDE, en prestijli hukuk firmalarının temsilcileri, yetenekli öğrencileri seçen ve onlara mükemmellik temelli eğitim veren bir kurum kurmaya karar verdiğinde profesyonel çevrelerden doğdu ve bu nedenle onları ekiplerine başarılı bir şekilde entegre etme potansiyeli.

Böyle Londra Magic ve Gümüş Circle, Amerikan firmaları, kıta Avrupası ve Asya pazarının gibi önde gelen hukuk firmaları, böyle Big Four olarak profesyonel hizmet firmaları, çokuluslu şirketler, kurumlar, sporla ilgili ortakları ellerinden geleni professional's ile katkıda biliyorum -Farklı programlarımızı nasıl tasarlar, yönetir ve öğretiriz.

Akademik ortaklar

Öğrencilerimizin eğitiminde güncel ve küresel deneyimler sunmak amacıyla ulusal ve uluslararası akademik ortaklıklara sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

50'den fazla ülkede 250'den fazla hukuk firması ve şirket projeye katıldı.

İSDE, iş ve akademik sektörlerle yakın bir ilişki içindedir. Şu anda, birden fazla ülkeden 250'den fazla ilişkili hukuk firması ve şirketle işbirliği yapmaktadır. Ek olarak, ISDE'nin diğerleri arasında New York Üniversitesi, Georgetown, Miami Üniversitesi ve Jindal Global Üniversitesi gibi prestijli üniversitelerle ortaklıkları vardır.

Bu işbirliğinin amacı iki yönlüdür: öğrencilerin kalıcı olarak güncellenen eğitim ve mesleki kariyerlerini geliştirme fırsatları almalarını garanti etmek ve ayrıca işbirliği yapan hukuk firmalarını ve şirketlerini, alanında eğitilmiş genç yeteneklerin işgücüne dahil edilmesi sayesinde daha rekabetçi ve sosyal olarak sorumlu olmaya teşvik etmek. uluslararası mükemmellik ortamı.

Fakülte

ISDE'nin fakültesi, araştırma ve öğretimde geniş deneyime sahip profesyonellerden oluşmaktadır. Bunların çoğu, önde gelen hukuk firmalarında ve şirketlerinde doktorlar ve pratik avukatlardır ve bu, mesleğin pratik bir bakış açısıyla birleştiğinde araştırmadaki değerlerini kanıtlamaktadır.

Kampüs Özellikleri

Kampüslerimiz ve genel merkezimiz

Öğrencilerimiz okudukları program türüne göre farklı kampüslere erişebileceklerdir. En son teknoloji ile donatılmış ve her şehrin en önemli mahallelerinde bulunan dört mekandan herhangi birinde spor yapma, akademik programlarını tamamlayan kurslara, konferanslara ve master seanslarına katılma fırsatları bulacaklar. ISDE tarafından desteklenen etkinlikler, daha fazla bilgi edinmeyi ve öğrenciler arasındaki ilişkileri güçlendirmeyi amaçlar.

Teknoloji ve Dijital

ISDE, önde gelen hukuk firmalarının ve şirketlerinin çalışma ortamlarını çoğaltır. Bu nedenle, öğrencilerimiz, eğitimlerine önemli bir destek olarak, yeni internet tabanlı teknolojilerin sağladığı aynı araçlara erişebilmektedir.

Madrid

Madrid, sürekli büyüyen hareketli bir şehirdir. Birçok kişi tarafından Avrupa, Amerika ve Afrika arasındaki iş dünyasının doğal kavşağı olarak kabul edilir. ISDE'nin kampüsü finans bölgesinde, uzmanlarının fakültelerini oluşturduğu ve ISDE öğrencilerinin birden fazla kurum içi atölye çalışması yürüttüğü önde gelen hukuk firmalarının ve şirketlerin genel merkezlerine yakın bir konumdadır.

Barselona

Şehrin en büyüleyici bölgelerinden birinde ve tarihinin geleneğini öğrenciler için tüm konforlarla birleştiren bir binada yer almaktadır. ISDE'nin Barselona'daki kampüsü, mükemmellik temelli eğitim ve ilerleme için en iyi ortamı sağlamak için tüm koşullara sahiptir.

New York

ISDE'nin New York şehir merkezinde bulunan genel merkezi, ülke çapındaki prestijli üniversitelerle akademik ittifaklar da dahil olmak üzere tüm ABD program operasyonlarının koordine edildiği yerdir.

Asturias

ISDE'nin Oviedo şehir merkezinde bulunan kampüsü, ISDE'nin merkezde gruplar veya şirketler için özel olarak hazırlanmış eğitim kursları vererek İspanya'nın kuzeyi için eğitim hizmetlerini sunduğu yerdir.

  Konumlar

  • Madrid

   C. de Serrano, 208, , Madrid

  • New York

   350 5th Ave, , New York

   • Oviedo

    ISDE Law Business School, , Oviedo

    • Madrid

     Madrid, İspanya

     sorular