Keystone logo
ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

Tanıtım

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona uzaktan eğitim programlarında uzmanlaşmış bir eğitim kurumudur. Multidisipliner karakter, İspanyolca çevrimiçi eğitim merkezlerinde referans olarak iş, eğitim, psikoloji, hukuk ve spor gibi alanlarda çeşitli disiplinlerde lisansüstü eğitim vermektedir. En son sosyal ve pazar eğilimlerinin bilincinde olan ISEB, eğitim programlarının çoğunda, Duygusal Zeka, Koçluk, NLP ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk içeriğini içerir, böylece gelecekteki profesyonellerin tam potansiyellerini sosyal açıdan sorumlu bir bakış açısıyla geliştirmeleri sağlanır.

Tamamen esnek bir yöntemle, öğrenciler eğitim programlarının başlangıç tarihini seçebilirler ve kendilerine atanan öğretmenleriyle birlikte, kendi hızlarında çalışabilecekleri kişiselleştirilmiş bir çalışma planı tasarlayabilirler, böylece çalışmalarını çalışma hayatıyla birleştirebilirler. Ek olarak, 24/365 yöntemimiz sayesinde, öğrenci her zaman haftanın 7 günü, günün 24 saati, yılda 365 gün mevcut bir öğretmene sahip olacak.

ISEB, uzaktan eğitimdeki en önemli İspanyol üniversitelerden biri olan Isabel I Üniversitesi ile bağlantılı ve Avrupa Yükseköğretim Alanı içinde projelendirilen ve tüm eğitim programlarında AKTS kredisini (Avrupa Kredi Transfer Sistemi) veren resmi bir merkezdir. Böylece kalitesini ve homojenliğini garanti eder.

En iyi uzaktan eğitim kurumlarından biri olarak konumlandırılan ISEB, Financial Magazine'e göre eğitim merkezlerinde dördüncü sırada yer aldı ve yakın zamanda çalışmalarının kalitesi için EFQM sertifikasını aldı.

Okulun tüm eğitim programlarına, uluslararası arenada geliştirmek için gerekli dil becerilerini edinmelerini sağlayacak isteğe bağlı ve ücretsiz bir İngilizce kursu olan ISEB İngilizce Programı eşlik eder.

Yüksek Lisans, Lisansüstü ve Yönetici Geliştirme Programımızın çalışmalarının tamamlanmasından sonra, öğrenci ISEB tarafından verilen ve Isabel I Üniversitesi tarafından onaylanan ve sertifikalandırılan bir çift diploma alacak:

  • Yüksek Lisans, Lisansüstü veya Yönetici Geliştirme Programı
  • ISEB İngilizce Programı

İdari prosedürleri kolaylaştırmak için, AB üyesi olmayan tüm öğrenciler, Lahey Apostille’e, aldıkları tüm derecelerde başvurarak çalışmalarının uluslararası geçerliliğini kazandırabilir.

Konumlar

  • Barcelona

    Avinguda Diagonal,177, 08018, Barcelona

programlar

sorular