Keystone logo
ISEG - Lisbon School of Economics & Management Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans

Lisbon, Portekiz

4 Semesters

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7.250 / per course *

Kampüste

* AB'den gelen öğrenciler: 5.900 €; AB dışındaki öğrenciler: 7.250 €

Tanıtım

Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek Lisansı (MMIS), bilgi sistemleri ve teknolojileri alanında titiz ve zorlu bir eğitim sunar. Bu yüksek lisans programının profesyonelleştirici doğası ve gelecekteki bu alanların teknik ve bilimsel potansiyelinin geliştirilmesi, öğrencilerin kariyer olanaklarını genişletecektir.

Ortaklıklar

Öğrenciler ayrıca yurtdışında uygulamalı SAP kapsamlı programıyla uluslararası deneyimlerini ve iş ortamına ilişkin deneyimlerini geliştirme fırsatına sahip olacaklar. Bunun için HTW SAAR Üniversitesi (Saarbrücken Almanya) ve SAP* ile ortaklık kurduk. Bu ortaklık kapsamında, öğrencilerin partner üniversitemizde SAP dersleri aldığı, SAP St. Ingbert'i, Walldorf'taki SAP genel merkezini ve bir SAP danışmanlık firmasını (ek olarak) ziyaret ettiği, bir haftalık isteğe bağlı bir program sunuyoruz. ücret uygulanır**). Ayrıca ikinci yılda SAP (SAP Labs ile Kurumsal Sistemler) konusunda seçmeli bir ders sunuyoruz.

Yönetim Bilişim Sistemleri alanında Yüksek Lisans yapmak için en iyi 6 neden

  • MGSI'nin ana hedefleri, bilgi sistemlerinin planlanmasında yüksek teknik yeterliliğe sahip eğitimdir: kullanılacak araçların ve geliştirilecek modüllerin seçimi; geliştirme sürecinin yönetimi; uygulama ve entegrasyon; ve güvenlik politikalarının oluşturulması.
  • Bilgi sistemleri ve teknolojileri, kuruluşların rekabet gücünde ve başarısında önemli faktörlerdir. Bu kaynakları anlama becerisine sahip olmak ve bunları nasıl yöneteceğinizi bilmek esastır.
  • Ders, yüksek gerekliliklere, titizliğe ve kaliteye sahip bir kültür geliştirmeyi, farklılaştırıcı bir faktör haline gelmeyi ve bilgiyi yaratmayı ve pekiştirmeyi amaçlamaktadır.
  • Öğrenciler isteğe bağlı olarak Almanya'daki Saarbrücken Üniversitesi'nde gerçekleşecek bir SAP ERP başlangıç programına katılabilir, ayrıca Saarbrücken şehrine bir haftalık bir gezi ile SAP'yi ve bazı ortaklarını ziyaret edebilirler (seyahatlere tabidir). kısıtlama koşulları).
  • Çoğu öğrenci, kursu bitirmeden önce piyasada bir işe yerleştirmeyi başarıyor ve Portekiz ekonomisindeki kilit kurumlar bu istihdam edilebilirliği garanti ediyor.
  • Profesörler deneyimlidir ve akademik görüş ile iş dünyasının gerçekliği arasında yakın bir bağlantıya sahiptirler.

kabul

Müfredat

Sıralamalar

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

akreditasyonlar

Okul Hakkında

sorular