Keystone logo
© Carrianna Field
ISMET - Formación en salud y terapias naturales

ISMET - Formación en salud y terapias naturales

ISMET - Formación en salud y terapias naturales

Tanıtım

"Eğer sağlık sektörünü seviyorsanız, profesyonel bir gelecek için sağlam bir temel sunan bir okulda sizi eğitmek gerekir önlemek ve hastalıkları, araştırma veya doğal tedavilerle ilgili herhangi bir faaliyeti tedavi etmek kişilere yardımcı."

Tarih

İsmet(Geleneksel Tıp Yüksek Enstitüsü), 1992 yılında José Luis Badrena elini kuruldu ve Pekin'de Geleneksel Çin Tıp Fakültesi Dekanı tarafından açıldı. Öğrencilerin biz Natüropati ve Homeopati, MedicinaTradicional Çin ve Akupunktur, Teknik Kılavuzlar, Osteopati, Wellness ve Doğal Estetik, Koçluk ve Sağlık öğretmek alanlarda iyi profesyonelleri haline böylece İsmet doğal terapiler eğitim vermek amacı ile doğmuş , Kişisel Gelişim ve Enerji Tedaviler. O zamandan beri, bugüne kadar, İsmet gelişmeye ve yıllar, her iki mezunları, yüksek lisans ve yeni öğrencilere sürekli eğitim ve klinik uygulama üzerinde kazanılan gündelik deneyimini birleştiren ek olarak, teklifini genişlemeye devam ediyor.

öğrenci ve arkamızda aktif içinde binden fazla öğrenci çok sayıda geçti aşkın tecrübe yirmi yıl. Okul yaratılmasına paralel de çalışılan yöntemlerden uygulanmasını araştırma ve öğrencilerinin eğitimi için gerekli bir tamamlayıcı olarak hizmet katkıda ikili amacı ile, terapi merkezi başlattı.

merkezi ve Ucam (Murcia Katolik Üniversitesi San Antonio) - İsmet halen UCC-UVic (Vic Üniversitesi Katalonya Merkez Üniversitesi) ile işbirliği içindedir.

okul

Neden bizimle çalışmak

 • Biz esnek programlar ve çalışma yöntemlerini (yer var kişiye iş ve aile hayatına uyum veya çevrimiçi).
 • Mezun müfredat geliştirildi ve tabanlı eğitim IES (Institut d'Estudis Sağlık - Katalonya Hükümeti Sağlık Bakanlığı) yönlendirir.
 • Size klinik uygulama ile öğretim birleştirir 100'ün üzerinde profesyonel bir eğitim ekibine teklif
 • Her yıl tanıtım veya uzmanlık ister, yaklaşık 250 seminer ve PFO'nun
 • Biz spor etkinliklerinde gerçek hastalar ve uygulamalarla klinik uygulamalar yoluyla mesleki gelişim sağlarlar. yaklaşık 18,000 ziyaret yapılır Her yıl
 • ulusal ve uluslararası üniversitelerle anlaşmalar doğal terapiler alanı içinde üniversite derecelerde kendilerini elde etmek
 • Her yıl 200'den fazla iş iş piyasasında sayesinde açıklıklar taşımak ... Instagram bakmak, biz göndermeden onları orada!
 • ISMETalumni, Mezunlar Derneği İsmet, eski öğrencileri İsmet ... tamamen ücretsiz bir hizmet için çeşitli özel hizmetlerinde indirim ve özel fiyatlar sunuyor
 • Biz sol Eixample'deki fazla 2000m2 bir binada bulunan bölgede sadece merkezidir.

Son olarak, Topluluk İsmet ücretsiz dersler ve atölye çalışmaları, geziler, sürekli eğitim, bilgi sanayi ve diğer ders dışı aktiviteler sunmaktadır.

okul

Online modu

"Bu mod 'tarifeleri olmadan ve yer değiştirme olmadan, sen eğitim programlarını çalışma sağlar

çevrimiçindekilerden Ana özellikleri:

 • bölüm ve konulara göre sunulan didaktik malzeme malzeme değerlendirmede tamamlanmaktadır: egzersizler, ödevler, sınavlar, değerlendirici ve oto - değerlendirme testleri, forumlar çalışır. Bütün bu anlayış kolaylaştırır ve öğrenmeyi teşvik öğretme ve öğrenme dinamiğini sağlamak için.
 • Öğrencilere öğrenme ve kılavuz teşvik alanında uzmanlaşmış öğretmenler tarafından Kişiselleştirilmiş özel ders. Etkileşimli kampüs topluluğu öğretmenler ve öğrenciler arasındaki iletişimi teşvik eder ve onların olanaklara göre öğrencinin gelişmesine imkan verir.
 • öğrenci katılımını teşvik etmektedir. Öğrenci sınıf arkadaşlarından ve onun öğretmeni ile sürekli temas halindedir. Bundan başka, sürekli değerlendirme (paketleri, tartışmalar, grup çalışmaları, e) öğrenme motivasyon. Tüm sınıf arkadaşları ve öğretmenler (paylaşım soruları, fikirleri ve açıklamalar) eğitime katılmak ve böylece her iki tarafta bir "geri besleme" etkisi yaratır.
 • Orada çünkü daha esnektir olan hiçbir zamanlamaları veya sınırlı bir zaman. Öğrenci ne zaman çalışma ve ne kadar süre için seçer. Bu her belli ihtiyaca kursu uyarlayabilirsiniz.
 • Kampüs öğretim temmuz ayına kadar etkin kalır. Ağustos ayı boyunca öğrenci hala dersleri inceleyin veya geç gitmek konularda yetişmek için Kampüsü erişimi vardır.
 • Sürekli değerlendirmesi. Öğrenci kurs boyunca hesaba onların evrimsel süreç alarak değerlendirilir. Nihai işaretine yol açacaktır egzersizleri testleri, sınavlar, iş, vb forumlarda, katılımı ve tüm bu testlerin toplamını: Tabii bitiş tarihine kadar başlayan beri Böylece, farklı süreçler kullanılarak değerlendirilecektir tabii ki. Öğrenci sonuçları ayrıca doğrulama için akademik bir komite tarafından incelenir.
 • öğrenmeyi izleme. Çevrimiçi eğitim sistemi İsmet, öğrencilerin öğrenme süreci boyunca ilerlemelerini kontrol etmenizi sağlar. Bu anlamda, öğrenci her anın ihtiyaçlarına çalışmanın düzeylerini uyarlayabilirsiniz nedenle mevcut akademik durumunun her zaman tam olarak farkında olduğunu ve. Malzemeler yapılmayan üstesinden gelmek için proctored sınav (beklemekte ve uygulama tarafından düzenlenir).

teknik gereksinimler:

 • Flash içeriğini oynayabilir Cihaz tarayıcı
 • Minimum ekran çözünürlüğü 1024 × 768
 • İnternet bağlantısı ve hız önerilen 20MBs
 • Mozilla Firefox web tarayıcısı tavsiye edilir. Android tabletlerin Dolphin web tarayıcısı eğer. Should Ipad, Puffin web tarayıcısı
 • Eklenti Flash Player 6, en azından. o güzel güncellenen ettikten Tavsiye
 • Kullanıcı düzeyinde temel bilgisayar becerilerine sahip tavsiye edilir.

Hitaben

Sanal kampüs İsmet iş için, kişisel ve hatta coğrafi konumu nedeni, onların sınıflara düzenli katılamayan, tüm bu insanlar için doğmuş.

Bu eğitim, bu alanlara veya diğer tamamlayıcı (chiromasseurs uzmanlaşmış terapistler olsun, eğitimlerini tamamlamak veya bu bilginin geri dönüştürülmüş isteyen profesyoneller olarak, bu alanlarda ilk defa tren isteyen önce deneyimi olan hem insanlara yöneliktir akupunkturcular vs.) yanı sıra sağlık çalışanlarının bu alandaki eğitimlerini (doktorlar, psikologlar, fizyoterapistler, aİDAT, vs) ek istiyorum.

Amaçları

Online çalışmaların temel amacı öğrencileri bu mesleği yapma gerekli bilgileri edinmenizi, böylece doğal terapiler alanında kapsamlı eğitim sağlamaktır. Böylece, öğrenci pratik doğal terapilerin işlevlerini yerine öğrenecektir ve doğal yöntemlerle tedaviler için gerekli uzmanlığa sahip eğitim verecek.

Öğretmenler ve Malzeme

sağlam bir eğitim ve kaliteyi sağlamak amacı ile, farklı alanlarda uzman öğretmen portföyü var. Böylece bilginin katkısını yerine getirerek, öğretmenler kaçınılmaz ayrıca çevrimiçi kursların kalitesini zenginleştiren geniş profesyonel deneyime sahip. Buna ek olarak, öğretmenler bu tip eğitimde uygun dinamik ve güncel öğretim sunmak için eğitilmiştir ve eğitim planlamasının bir sistem tarafından koordine edildi.

Öğrenci kurs boyunca evrimini eşlik edecek her ders için bir danışman / a sahiptir. Öte yandan, asıl işlevi, öğrenci-öğretmen arasındaki etkileşimi koordine pedagojik süreçleri değerlendirmek ve sağlamak ve kurslar yürütmek için gerekli campus.El öğretim materyallerinin kültürünü teşvik etmektir hattında Koordinatörü figürü vardır, online kampüs içinden sunulmuştur. Akademik program alanında uzmanlar tarafından oluşturuldu.

ithaf

kampüs öğrenme sistemi İsmet çevrimiçi sınıf programları ile ilgili büyük bir esneklik sağlar. Yani bu sürece tabi öğretmen tarafından belirlenen hedeflere kapsayan giderken, istediğiniz zaman kampüs ve istediğiniz saate bağlanmasına olanak sağlar.

Öğrenci iken başından itibaren bilecek ve hangi konular her hafta çalışma olacak şekilde tabii başında, öğretmen, bunların içeriğini planlama olacaktır. Kredi ve bağlılığı saat arasındaki ilişki 1 Kredi = 10 saattir. kredilerin (kullanım saati) toplam sayısı bağlantısının zaman faaliyetleri ve değerlendirmelerini ve performans harcanan zaman anlamına gelir.

onaylı

Tabii / s monografi tamamladıktan sonra / kayıtlı ve bir kez değerlendirme testlerini geçti ve ödeme farkında s, sertifika diploması İnceleme alanı teslim edilecektir. Bu sertifika öğrenci verileri, saat sayısı (kredi) kursları, mühürlü bir belge tescil belgesi diploma.El detaylı çevrimiçi kursların tarih ve sayı bakımından alınır ve okul tarafından kaydedildi. o manipüle edilebilir, böylece dijital belgelerin geçerliliği konusunda İspanya'da yürürlükteki mevzuata göre, korumalı PDF biçiminde kampüs tarafından sağlanan e-posta ile gönderilir.

Kariyer Beklentiler

Kabine veya özel danışma ve pratik Naturist Kriter, Ölçüt uygun veya pratik Homeopatik Tedavi Geleneksel Çin. İşbirliği: Sağlık merkezleri ve terapileri, güzellik salonları, kaplıcalar, kaplıcalar ve kentsel kaplıcalar, sağlık, gıda mağazaları, spor salonları veya merkezler deportivos.Se büyük bir geleceği olan, bu nedenle, hiç şüphesiz yüksek bir toplumsal talebe sahip bir meslektir ve .

Uluslararası

İspanya dışından çalışma ister misiniz? İstediğiniz kadar dünya ve sen, sınıflar uygun bir ayak uydurmak için takip etmek bir başlangıç ​​tarihi ve bitiş tarihi var uygun sürede herhangi bir ülkeden çevrimiçi eğitim erişebilir, sen bu dönemde kez erişebilir zaman sürece, kampüste size daha fazla kez gerektiren dersleri pekiştirmek görebilirsiniz Bu şekilde kalabilirler olarak sınırsızdır.

Konumlar

 • Barcelona

  Carrer de Floridablanca, 18-20 , 08015, Barcelona

 • Spain Online

  Spain Online, İspanya

  sorular