Keystone logo
ITESO -  Universidad Jesuita de Guadalajara

ITESO - Universidad Jesuita de Guadalajara

ITESO -  Universidad Jesuita de Guadalajara

Tanıtım

ITESO, Guadalajara Cizvit Üniversitesidir. 1957 yılında kurulan dünyadaki Jesuit üniversiteleri grubuna aittir.

ITESO, Guadalajara Cizvit Üniversitesidir. 1957'de kurulan dünyadaki 228'den fazla Cizvit üniversitesinden oluşan bir ağa aittir. Hepsi, 450 yıllık bir Jesuit eğitim geleneğini, tarihsel olarak dünya düşüncesinin merkezinde yer alan ve bilim ve sanatın her alanında lider yetiştirmek için bilinen bir geleneği paylaşıyor.

ITESO akademik mükemmellik, hem yerel hem de küresel bağlamlar için derin bir endişe ve insanların yaşam koşullarının iyileştirilmesine olan bağlılığıyla bilinmektedir. Kapsamlı eğitim projesi keşfedilmek ve büyümek için ideal bir ortamda, özgür ve sosyal açıdan sorumlu genç kadın ve erkekleri yaşam için eğitmek için zeka ve hassasiyet geliştirmeyi amaçlıyor.

ITESO'da okumak, dünyadaki bir buçuk milyon öğrenciyle bir Cizvit eğitimi paylaşmak demektir.

Çok kültürlü bir ortamın parçası olabilir ve Meksika'dan ve Üniversitemizde Akademik Değişim Programı aracılığıyla okuyan Arjantin, Brezilya, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, Finlandiya, Hollanda ve İsviçre gibi diğer ülkelerden 9000'den fazla öğrenciyle çalışabilirsiniz. .

ITESO'nun Misyon Beyanı

121981_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg
Naassom Azevedo / unsplash

ITESO, İsa Toplumu'na emanet edilen Hristiyan ilhamlı bir üniversitedir. Sürekli büyümekte olan bir halk topluluğu olarak görüyor

Görevi:

  • Varlıklarını ve eylemlerini toplumun hizmetine sokmaya istekli, yetkin, özgür ve kararlı profesyoneller oluşturmak.
  • Devam eden gerçek arayışında bilgi ve kültürün sınırlarını genişletmek.
  • Farklı sosyal kuruluşlarla diyalog içerisinde, sistemleri ve kurumları dönüştürmek için uygun ve ilgili çözümler önermek ve geliştirmek.

Bütün bunlar daha adil ve daha insancıl bir toplum oluşturmak amacıyla.

Vizyon

Hizmet veren, bilgi sağlayan ve kurumsal stratejiyi destekleyen etkin bir ekip oluşturmak için diğer sektörlerle işbirliği yaparak, burslar, sosyal girişimler ve üniversitenin gelişmesi ve büyümesi için fon yaratma projelerinin öncü kuruluşlarından biri olmak.

Konumlar

  • Tlaquepaque

    Anillo Periférico Sur Manuel Gómez Morín,8585, 45604, Tlaquepaque

sorular