Keystone logo
Institut Tecnic Tecnologic Internacional Futbol Hukuku Yüksek Lisansı
Institut Tecnic Tecnologic Internacional

Futbol Hukuku Yüksek Lisansı

Barcelona, İspanya

9 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Uzaktan Eğitim, Kampüste

Tanıtım

Futbol hukuku alanında uzmanlaşmış en önemli kurum ve hukuk bürolarından profesyonellerle aynı sınıfı paylaşacağınız dünya çapında öncü bir program; benzersiz profesyonel fırsatlar için bir kapı açıcı.

Program, akademik direktörlerimiz Daniel Cravo ve Andrea Bozza tarafından tasarlanmış ve Uluslararası Futbol Hukukçuları Birliği AIAF'ın himayesinde, spor sektöründe büyük üne ve prestije sahip avukatlar ve yetkililerle birlikte geliştirilmiştir.

AIAF'ın katılımı ve en önemli futbol kuruluşlarının sıcak desteği sayesinde, olağanüstü bir deneyim yaşama olanağına sahip olacaksınız: ağ oluşturma etkinlikleri, profesyonel ziyaretler, mentorluk, uluslararası geziler ve üst düzey kuruluşlarda staj.

Genel hedefler: Master, öğrencilerin futbol endüstrisinin tekrarlayan - yasal, stratejik ve karar verme - konularını öğrenmelerini ve deneyimlemelerini sağlamayı öngörmektedir.

Dersler kapsamında, öğrencilere futbol endüstrisindeki en yaygın sorunlardan bazıları sunulacaktır. Özellikle, (i) becerilerini uygulayarak, (ii) futbol işinin nüanslarını kendi öğrenimleri ışığında değerlendirerek ve (iii) eldeki vakaların çözümü için alternatifler önererek belirli durumlarla başa çıkmaları ve bunları ele almaları istenecektir.

Öğretmenler, öğrencilere araştırma, analiz ve ilgili problem çözme alıştırmalarını gerçekleştirmek için gereken becerileri uygulama konusunda rehberlik edeceklerdir.

Yüksek Lisans eğitiminin sonunda, ideal olarak, futbol hukuk ortamının özelliklerini ve kendine has niteliklerini tanıma becerisinin artması sayesinde, öğrenciler futbol işiyle ilgili en sık karşılaşılan sorunlardan bazılarını ele alıp doğru bağlama oturtabilecek ve ortaya çıkan her somut duruma en uygun resmi ve maddi argümanları seçip uygulayabileceklerdir. Öte yandan, edinilen bilginin, her bir öğrencinin kapasitesi ve kişisel ilgisiyle birleştiğinde, yenilikçi fikir ve yaklaşımların üretilmesine de yol açması beklenmektedir.

AIAF ile İşbirliği İçinde ITTI Tarafından Belgelendirme

ITTI tarafından sertifikalandırılmış ve AIAF (Uluslararası Futbol Avukatları Birliği) tarafından onaylanmış, size sektörün kapılarını açacak prestijli bir yeterlilik alın.

İdeal Öğrenciler

kabul

Müfredat

Program Sonucu

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular