Keystone logo
IUAD Accademia della Moda

IUAD Accademia della Moda

IUAD Accademia della Moda

Tanıtım

Hakkımızda

IUAD Accademia della Moda , 60'lı yıllarda, Akademi'nin ilk çekirdeğini kuran ve geleneklere yeni bir hayat getirmek arzusu ile endüstriyel desen yapımı için bir yöntem patentli usta terzi Domenico IUAD Accademia della Moda doğdu. Napoliten terzilik. Bu yeni yöntem, terziyi insanların daha geniş seçim ihtiyaçlarına ve giyim endüstrisine yaklaştırmayı amaçlıyordu.

Bugün bile, IUAD, şirketler ile işbirliği yaparak ve pazar ihtiyaçlarından yola çıkarak oluşturulan gelişmiş çalışma planları sayesinde, öğrencileri aynı ilham ile profesyoneller olarak iş dünyasına girmeye hazırlamaktadır. Elli yılı aşkın bir süredir IUAD Accademia della Moda , moda ve tasarım disiplinlerinde geniş bir yelpazede eğitim kursları sunarak eğitim alanında faaliyet göstermektedir.

IUAD Accademia della Moda , tüm Lisans, Yüksek Lisans ve Lisansüstü Yüksek Lisans dersleri için Eğitim, Üniversite ve Araştırma Bakanlığı tarafından AFAM Kurumları arasında tanınmaktadır.

Ekstra aktiviteler

IUAD, Erasmus + programını etkinleştirmek için yoğun bir Avrupa kurumları ağına güvenebilir.

Çok sayıda ortaklık, Dünya Ayakkabı Kongresi , Moda Mezunu İtalya , Londra'da Mezun Moda Haftası , Universiade , uluslararası yaratıcı iletişim festivali IF gibi önemli ulusal ve uluslararası etkinliklere aktif katılım sağlar . İç endüstrisi için ve fuar Milano Unica, MICAM ve Lineapelle, moda ve Napoli'de Arkeda ve Milano'da Salone del Mobile,.

Konumlar

  • Naples

    Via G. Pica 62, 80142, Naples

  • Milan

    Via Copernico 3, 20125, Milan

sorular