Keystone logo
International University Of Sarajevo IUS

International University Of Sarajevo IUS

International University Of Sarajevo IUS

Tanıtım

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi otonom başarılı çalışmalarından dolayı fon sağlar yüksek öğrenim kâr amacı gütmeyen bağımsız bir kuruluştur. Bu kayıtlı alanlarda her üç çalışma döngülerinde eğitim programlarının yanı sıra özel profesyonel gelişim programları sunmaktadır.

IUS ulusal ile akredite edilmiştir Yüksek Öğretim ve Kalite Güvence Geliştirme Ajansı ve Bosna Hersek'te akredite yüksek öğretim kurumlarının devlet kayıt listelenir. Üniversite bir ortağı Avrupa Üniversiteler Birliği üyesi (EUA) ve tam Uluslararası Üniversiteler Birliği üyesi (IAU). Ayrıca, Keystone ile temsil edilen tüm yedi programları 2016 IUS aşağıdaki Eylül itibariyle altı yıldır AQ Avusturya tarafından akredite edilmiştir Dört yıllık lisans yapısı 'De lisans düzeyinde. programları Bologna sistemi ile uyumlu olan ve AKTS aracılığıyla kredi ücretsiz transfer sağlamaktadır. IUS'ta bir lisans 240 kredi değerindedir. bir yüksek lisans IUS'ta programı sürer bir yıl ve 60 kredi değerindedir.

Dil gereklilikleri

A iletişim ve eğitim dili IUS olan en İngilizceVe tüm aday öğrenciler dil yeterlilik belgesi (IELTS 6 veya TOEFL IBT 79) gerekir. onlar dil-bilge onların fakülte çalışmaları için hazır olana kadar İngilizce Dil Okulu'nda öğrenim olabilir yeterlilik bu düzeyde yoksun öğrenciler.

Katılım ücretleri

At lisans düzeyinde Bir programın maliyeti başlar 3600 Euro İlgili burslarla. İçin mastır Genetik ve Biyomühendislik ücrettir 3500 Euro. İçin Uluslararası İlişkiler ve Elektrik ve Elektronik Mühendisliği programları, Ücret 3000 Euro.

Konumlar

  • Sarajevo

    Hrasnička cesta 15 Ilidža , 71210, Sarajevo

sorular