Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Jacksonville University

Jacksonville University

Jacksonville University

Tanıtım

1 Ekim 1934: William J. Porter Üniversitesi'nin First Baptist Eğitim Binası'nın 3. katındaki oditoryumunda ilk toplantısı.

1935: Porter Üniversitesi resmi olarak Jacksonville Junior College (JJC) olarak değiştirildi. Dersler, 517 Laura Street adresindeki Haddock Business University sınıflarına taşınır.

1936: Okul, Florida Tiyatro Binası'nın ikinci katının tamamını kaplar.

Nisan 1944: JJC, 704 Riverside Bulvarı'ndaki Kay Malikanesi'ne taşındı.

2 Ekim 1950: Arlington kampüsünde ilk kalıcı binada dersler başlıyor (Kurucular).

1961: Güzel Sanatlar Yüksek Okulu kuruldu.

1981: Yeni ana dallar tanıtıldı: dans, fotoğraf ve iletişim.

2001: Konsey Binası ve Kinne Merkezinde tadilat yapıldı.

1 Temmuz 2004: Kerry Romesburg on birinci Üniversite Başkanı oldu.

2007: Hemşirelik, ilk olarak Florida'da, altıncı ülkede Aile ve Acil Hemşire Uygulayıcıları alt uzmanlığını içerecek şekilde genişledi. En yeni modern yaşam alanları olan Oak Hall öğrencilere açılıyor.

Jacksonville University Misyonu, her öğrenciyi öğrenmede, başarmada, yönetmede ve hizmette yaşam boyu başarıya hazırlamaktır.

Bu görev, canlı bir kentsel ortamda bulunan küçük, kapsamlı, bağımsız bir üniversite topluluğu olarak gerçekleştirilecektir. Üniversite, etnik ve coğrafi olarak çeşitli, ağırlıklı olarak lisans öğrenci birliğine ve ayrıca seçilen lisans, yüksek lisans, doktora ve profesyonel sertifika programlarındaki yetişkin öğrencilere hizmet vermektedir.

Jacksonville University öğrenim topluluğu, kişiselleştirilmiş hizmet, öğrenci-öğretim üyesi etkileşimi ve kapsamlı bir dizi eğitim ve müfredat programı sağlayacaktır. Öğrenme deneyimimiz, meşgul öğrenmeyi, düşünmenin yapmakla bütünleştirmesini ve profesyonel hazırlığın güçlü bir liberal sanat vakfı ile kombinasyonunu vurgulayacaktır.

Değerler

Jacksonville University öğrenme ve yaşayan topluluk değerleri:

  • öğrenciler ve en yüksek öncelik olarak öğrenme / yaşam deneyimlerinin kalitesi;
  • öğretim kadrosu ve öğrencinin mükemmellik ve akademik özgürlük ortamında öğretme, öğrenme ve bilgiyi genişletmeye katılımı;
  • Üniversiteye, topluma ve topluma hizmet; ve
  • dürüstlük, doğruluk ve karşılıklı saygı.

Jacksonville University , imza programları, davetkar ve destekleyici kampüsü ve öğrencilerinin başarısıyla tanınan ulusal ve uluslararası alanda tanınan bir üniversite olacaktır.

Jacksonville University odak noktası, öğrencilerin akademik, sosyal ve kişisel başarıyı geliştirip deneyimleyebilecekleri eksiksiz bir öğrenme ortamı yaratmak olacaktır. Öğrenciler, Jacksonville University akademik evleri olduğunu hissedecekler; kendilerini güvende, güvende, takdir edildikleri ve dahil olduklarını hissettikleri bir ev. Bu çabanın temeli, seçilen profesyonel ve lisansüstü programlarla tamamlanan tam zamanlı lisans programı olacaktır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Jacksonville

    University Boulevard North,2800, 32211, Jacksonville

    sorular