Keystone logo
James Cook University Online

James Cook University Online

James Cook University Online

Tanıtım

Kariyerinizi yenilikçi, esnek bir lisansüstü derecesi ile ilerletin. Bugün daha parlak bir gelecek inşa etmeye başlayın.

Hemşirelik, Veri Bilimi ve İşletmeciliği Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Diploması ve Yüksek Lisans Sertifika kurslarımız, kariyerinizi ilerletmek ve seçtiğiniz alanda fark yaratmak için sizi beceriler, bilgi ve kimlik bilgileri ile donatır.

JCU ile neden çalışmalısınız?

Size uygun olduğu zaman çalışın, kişisel akademik destek alın ve CV'nizi uluslararası kabul görmüş bir üniversiteden gelen bir nitelikle parlatın.

Öğretim ve araştırmada mükemmellik için bir üne sahip, dünya standartlarında bir eğitimin değerini biliyoruz: öğrencilerimiz kendi alanlarında ve topluluklarında lider olmak için mezun. Dahası, JCU The Good Universities Guide tarafından işletilen altı yıl boyunca lisansüstü iş başarısı için beş yıldız aldı.

Lisansüstü kurslarımızla, profesyonelleri olumlu yönde etkilemelerini ve yaşamlarını önemli hale getirmelerini sağlamak istiyoruz. Bugün kayıt olun ve bugün daha parlak geleceğinizi inşa etme becerisi kazanın.

Bizim mirasımız

1961'de ve Townsville, Cairns ve Singapur'da kampüslerle kurulan JCU, Queensland'in en eski ikinci üniversitesidir. Dünyanın üçüncül kuruluşlarının ilk% 2'sinde yer alan JCU'nun mükemmellik konusundaki itibarı, tüm sektörlerdeki mezunlarımızın sektör lideri performansının yanı sıra dünya çapında araştırmalarımıza dayanıyor. Öğrencilerimizin başarısı bizim önceliğimizdir.

Dünya lideri araştırma ve öğretimi parmaklarınızın ucuna getirecek bazı akademisyenlerle tanışın:

 • hemşirelik
 • Veri Bilimi

Teklifimiz

JCU Online'da, en yeni öğretim ve öğrenmeyi çevrimiçi lisansüstü ders teslimi konusunda derin bir anlayışla birleştiririz.

Çalışanlarımız, bursları, profesyonel titizliği ve çevrimiçi lisansüstü öğrenime destekleyici yaklaşımıyla bilinen dünyanın önde gelen akademisyenleri arasındadır.

Dünyanın en iyi üniversiteleri arasındaki derecemiz, JCU Online'dan bir derecenin CV'nizin parlamasına yardımcı olacağı anlamına gelir. Aslında, JCU çalışan son altı yıl boyunca İyi Üniversiteler Rehberinde iş başarısı için beş yıldız aldı.

JCU Çevrimiçi farkı

JCU Online'dan lisansüstü dereceleri, günümüzün çalışan profesyonellerinin yoğun gerçeklerine uyacak şekilde yenilikçi, esnek ve kişiye özeldir. Herhangi bir cihazdan erişilebilir ve 'her zaman, her yerde' öğrenmeyi sağlayacak şekilde tasarlanmış, JCU Çevrimiçi kursları yaşamınıza ve yaşam tarzınıza uygun.

Etkileşimli çevrimiçi ortamımız öğrenmeyi ilginçleştirir. Video, ses, grup sohbetleri ve daha fazlası ödevinize dalmış hissetmenize ve çalışmalarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Akademik kalifikasyonunuzun gerçek bir profesyonel akranlar ağı ile desteklenmesini sağlayarak, diğer öğrencilerle bağlantı kurmak için sayısız fırsatı kolaylaştırıyoruz.

Yine de, çevrimiçi araştırmanın faydalarını savunurken, kişisel bağlantıların ve bireysel desteğin değerini de biliyoruz. İşte bu yüzden, bir JCU Online öğrencisi olarak, mezuniyete kayıt olmaktan, dersin tamamlanmasına kadar size yardımcı olmak ve teşvik etmek için sizi destekleyecek kendi Kişisel Başarı Danışmanınız olacak.

Konumlar

 • Douglas

  James Cook Drive,1, 4811, Douglas

  • Brisbane

   Queen Street,349, 4000, Brisbane

   • Smithfield

    McGregor Road,90, 4878, Smithfield

    sorular