Keystone logo
Japan Lutheran College

Japan Lutheran College

Japan Lutheran College

Tanıtım

Bu okulun misyonu ile "İsa'nın ruhuyla Allah'a ve dünyaya hizmet" kişileri yetiştirmektir "her bireyin değerleri talimat."

Hıristiyan Talimat

Hristiyanlık - Japonya Lutheran College destekler kurucu ruhu

Hıristiyanlık, JLC mirasıdır kurucu ruhu, sadece konferanslar görünür, ancak tüm kampüs yaşamının bir parçasıdır etmez. Çok öğrendim ve öğretim üyeleri, personel ve diğer öğrencilerle günlük etkileşimlerden elde edilebilir.

Japonya Lutheran Koleji Papaz (papaz) kampüste tüm ibadet ile ilgili faaliyetler ve programlar için liderlik sağlayan bir Kampüsü Hıristiyan Merkezi vardır. Papaz birlikte İbadet Komitesi oluşturan diğer yardımcıları ve öğrenci gönüllülerle bir Papazın Yardımcısı tarafından sunulmaktadır. her sınıf gün şapel hizmetler vardır. ibadet zorunlu olmasa da, bu fakülte ve öğrenciler, biri olarak bir araya gelip Tanrı'nın Sözü duydu ve dua katılabileceği yeri yaratması. Burada sunulan mesajların sayesinde, günlük etkileşim bu kişilerin başka tarafını görmek fırsatlar vardır.

Bizim "Lutheraness" temeli - sanki-itibarıyla Allah'ı öven ve diğer insanlara karşı sevgi teşvik bu Hristiyan talimat bulunur. JLC de çalışmanın yıl sadece bilgi ve beceri neden olmaz, ancak derinden birey olarak her birimizin etkileyen bir zaman olacağını umut ediyoruz.

Konumlar

  • Tokyo

    3 Chome-10-20 Osawa, Mitaka-shi, 181-0015, Tokyo

    programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular