Keystone logo
Jamestown Community College

Jamestown Community College

Jamestown Community College

Tanıtım

Güneybatı bulunan New York, KİK New York Eyalet Üniversitesi'nden bir parçası olarak 1950 yılında kuruldu. Mevcut kayıt yaklaşık 3500 tam ve yarı zamanlı kredi öğrenciler at iki kampüsü, iki uzatma merkezleriVe Online. 2012 yılında, KİK Chronicle of Higher Education tarafından yayınlanan bir raporda "New York'ta Kamu İki Yıllık Koleji Gösteri Top" seçildi.

KİK akademik mükemmellik kucaklayan ve çeşitli şekillerde hizmet bölgenin öğrenme ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı bölgesel, açık erişim, öğrenci merkezli bir kurumdur. KİK Programlama liberal sanat transferi lisans programları, kariyer programları, toplum hizmeti, gelişimsel eğitim, iş ve endüstri eğitimi kapsamaktadır. Daha toplumla kolejin ortaklık, sosyal ve entelektüel gelişim, ekonomik kalkınma ve batı New York kültürel zenginlik ve kuzeybatı Pennsylvania katkıda bulunur.

Ana kampüs 107 dönümlük sitesinde yer almaktadır JamestownNew York güneybatı köşesinde. Jamestown Buffalo, New York, Pittsburgh, Cleveland ve Niagara Şelalesi sadece doksan dakika olmak üzere büyük ABD kentleri bir günlük yolculuk mesafesindedir.

Vizyon Jamestown Community College, bizim toplulukların sosyal ve ekonomik çerçeveler ayrılmaz bir parçası, transferi, kariyer, gelişimsel ve sürekli eğitim bölgenin önde gelen sağlayıcısı olacak ve akademik mükemmellik, bir işbirliği ruhu, yenilikçi liderlik için tanınacak ve bir girişimci zihniyet.

Misyon Jamestown Community College akademik mükemmellik kucaklayan ve liberal sanat transferi lisans programları, kariyer programları toplum hizmeti, gelişimsel eğitim ve iş gibi farklı şekillerde hizmet bölgenin öğrenme ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı bölgesel, açık erişim, öğrenci merkezli bir kurumdur ve sanayi eğitimi. Daha toplumla kolejin ortaklık, sosyal ve entelektüel gelişim, ekonomik kalkınma ve batı New York State kültürel zenginleşmesine ve kuzeybatı Pennsylvania katkıda bulunur.

İnançlar Bildirimi

Kalite Taahhüdü: üniversite öğrencisi öğrenme ve üniversite tanıtımı, misyonu ve bizim toplumların refah kararlıdır. Öğrencilere Bağlılık: Biz öğrenciler ve üniversite hizmetlerinin diğer tüketicilerin yaptığımız tüm birinci öncelik olduğuna inanıyoruz. Yaşam boyu Öğrenme Bağlılık: Biz tüm üniversite toplum hayat boyu öğrenme ve entelektüel soruşturma adanmış bir atmosfer yaratarak yaşamlarını zenginleştirmek ve iletişimi, işbirliğini ve bizim çoğulcu toplumun daha büyük bir anlayış ve yaşadığımız dünyayı teşvik için sorumlu olduğuna inanıyorum . Topluluk Ortaklığı Bağlılık: Biz de bizim üniversite olmak için bir sorumluluğu paylaşmak ve toplumun ekonomik, sosyal ve kültürel kuyu varlık güçlendirmede, diğer toplum kuruluşları ile işbirliği içinde, bir rol oynayabilir gerektiğine inanıyorum.

Konumlar

 • Jamestown

  Jamestown Community College, Jamestown Campus, 525 Falconer Street, P.O. Box 20, NY 14702, Jamestown

  • Olean

   Jamestown Community College, Cattaraugus County Campus, 260 North Union Street, P.O. Box 5901, NY 14760-5901, Olean

   • Dunkirk

    Jamestown Community College, North County Extension Center, 10807 Bennett Road, NY 14048, Dunkirk

    • Warren

     Jamestown Community College, Warren, PA Center, Curwen Building, 185 Hospital Drive, PA 16365, Warren

     sorular