Keystone logo
© Eva Dang
Unicaf - Liverpool John Moores University

Unicaf - Liverpool John Moores University

Unicaf - Liverpool John Moores University

Tanıtım

Unicaf, çeşitli kurslar sunmak için Liverpool John Moores Üniversitesi ile ortaklık kurdu.

Liverpool John Moores Üniversitesi Hakkında

Bugün, dünya çapında 100'den fazla ülkeden 23.000'den fazla öğrenciden oluşan canlı bir topluluk, 2.400 çalışanı ve 250 derece kursuyla Liverpool John Moores Üniversitesi, Birleşik Krallık'taki en büyük, en dinamik ve ileri görüşlü üniversitelerden biridir. Bir kurum olarak öğrencilerimiz, personelimiz ve daha geniş küresel topluluk için utanmaz bir şekilde hırslıyız. Öğretimimizin ve araştırmamızın gücü kendi yüksek beklentilerimizi bile aşmaya devam ederken bir rönesans yaşıyoruz. Birleşik Krallık'taki araştırma kalitesini değerlendiren 2014 Araştırma Mükemmelliği Çerçevesinde ulusal olarak en yüksek tırmanıcılardan biriydik.

Unicaf ile ortaklık hakkında

Liverpool John Moores University ve Unicaf arasındaki ortaklık, çok çeşitli profesyonellerin ihtiyaçlarına tamamen çevrimiçi olarak sunulan yenilikçi öğrenme çözümleri ve programları sunmak için her iki kuruluşun kaynaklarını ve yeteneklerini bir araya getiriyor.

Unicaf, mevcut en cömert burs programlarından biridir. Program, Afrika'da ikamet eden öğrencileri destekler ve Liverpool John Moores Üniversitesi ile ortaklaşa sunulan çevrimiçi programlara çok daha düşük bir maliyetle çalışma fırsatları sunar.

Unicaf Burs Programının temel amacı, eğitim hizmetinin yetersiz olduğu bölgelerde yaşayan öğrenciler için uygun fiyatlı hale getirmek ve onlara ileri düzey akademik çalışmaları sürdürme ve uluslararası alanda tanınan nitelikler kazanma fırsatları sağlamaktır.

Ortaklık aracılığıyla sunulan programlar, öğrencilerin küresel pazarda istihdama hazırlanmalarını ve eğitim yatırımlarının geri dönüşünü sağlamayı amaçlayan uluslararası bir bakış açısıyla sunulmaktadır. Liverpool John Moores University on-line dağıtım ortağı olarak Unicaf, çok seviyeli öğrenci desteğine güçlü bir vurgu ile tamamlanan son teknoloji ürünü bir e-öğrenme ortamı sağlayarak Üniversitenin programlarını çevrimiçi olarak kullanılabilir hale getirir.

Ortaklar kalite sağlama, yenilikçi öğretme ve öğrenme ve sürekli mesleki gelişim sağlama konusunda geniş deneyime sahiptir.

Liverpool John Moores University, programların akademik kalitesinden sorumludur ve dereceleri ödüllendirir. Daha fazla bilgi için Liverpool John Moores University web sitesini ziyaret edin.

Unicaf, İngiltere'deki Liverpool John Moores Üniversitesi'nin küresel dağıtım ortağıdır ve çevrimiçi öğrencilerin uzaktan çevrimiçi teslimat için onaylanan Üniversite ödüllerine katılımından, kabulünden, kayıtlarından ve desteklenmesinden sorumludur. Başarılı bir şekilde tamamlandığında, mezunlar Liverpool John Moores University ödülü alacaklardır.

 • Vizyonumuz
  • Anlaşmaya meydan okuyan ve net bir strateji dahilinde ortak öğrenci merkezli hedeflere ulaşmak için birlikte çalışan bir topluluk olan 'Tek Üniversite' kavramına tutkuyla inanan hırslı ve ileri görüşlü bir kurumuz.
  • Vizyonumuz, 21. yüzyılın zorluklarına çözümler sunan modern bir şehir üniversitesi olarak tanınmaktır.
 • Degerlerimiz
 • dönüşüm
 • Toplumsal, kültürel ve ekonomik sınırlar arasında dönüşüm sağlama yönündeki eğitimin gücüne inanıyoruz.
 • yenilik
 • Girişimci bir ruhla yenilikçi ve ilericiyiz; bir şeyler yapmanın yeni yollarını yaratıcı bir şekilde düşünüyoruz.
 • mükemmellik
 • Yaptığımız her işte en yüksek standartlar için çalışıyoruz.
 • ortaklık
 • Ortaklıkla birlikte çalışarak güçlü ve kalıcı sonuçlar elde edebileceğimize inanıyoruz.
 • Liderlik
 • Biz yol göstermeye, konvansiyona meydan okumaya ve yeni çığır açmaya inanıyoruz.
 • Topluluk
 • Uzmanlığı paylaşma gücüne ve ortak bir amaç ile bir araya gelen insanların gücüne inanıyoruz.

Çevrimiçi Tecrübe

Çevrimiçi öğrenme, sunduğu birçok avantaj nedeniyle yüksek öğretimde devrim yarattı. Çevrimiçi bir öğrenci olarak, çok daha düşük bir maliyetle kendi hızınızda ve zamanınızda öğrenebilirsiniz.

Ancak, çevrimiçi derecenizi öğrenmek için bazı sorularınız ve endişeleriniz ortaya çıkabilir. Bu yeni ve bilinmeyen bir deneyim, bu yüzden ne bekleyeceğiniz ve sürecin nasıl gelişeceği konusunda belirsiz olmak doğaldır.

Öğrenci Danışmanınız tüm süreç boyunca size önceden rehberlik edecek ve ilk temastan mezuniyete kadar her adımda size destek olacak olsa da, Çevrimiçi Öğrenme Deneyimine giriş olarak aşağıdaki kısa önemli noktaları da sunuyoruz.

Çevrimiçi Öğrenmenin Önemli Noktaları

Dersleriniz çevrimiçi bir ortamda gerçekleşecek. İstediğiniz zaman istediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz. Çevrimiçi olduktan sonra, eğitmenleriniz ve diğer öğrencilerle iletişim kuracak, atanmış metinleri okuyacak, dijital materyallere erişecek, ödevleri yayınlayacak ve diğer öğrencilerin ödevlerine yorum yapacaksınız. Her hafta en az iki ayrı gün oturum açmanız gerekse de, tabii ki düzenli ve daha sık katılımdan büyük ölçüde yararlanacaksınız.

Çevrimiçi kurs deneyiminiz, öğrenciler için en uygun öğrenme deneyimini kolaylaştırmak için tasarlanmış gelişmiş bir öğrenme yönetimi sisteminde gerçekleşecektir. Öğretim üyeleri ve diğer öğrencilerle iletişim kurmak için kullanacağınız eğitim platformuna ek olarak, size vurgulama, açıklama ekleme, yer imleri oluşturma, arama, indirme ve kendi kendini değerlendirme yeteneği sunan e-ders kitaplarına da erişebileceksiniz.

Her modül, belirli bir düzeyde bir ödül elde etmek için gereken çalışma derinliği ve genişliği beklentisiyle uyumlu olacak şekilde dikkatlice planlanır. Uluslararası anlaşmalara uygun olarak, her ödül, başarıyı gelecekteki işverenlere ve diğer yüksek öğretim kurumlarına taşınabilir ve şeffaf hale getirmek için bir dizi kredi olarak ifade edilir. Her programdaki öğrenme etkinliklerini planlarken, ortalama bir öğrencinin 1 'kredi' elde etmek için yaklaşık on saatlik toplam çalışma süresi ayıracağı beklentisi vardır (bu yaklaşım, tüm hazırlık çalışmaları, okuma, yazma, değerlendirme görevleri, iletişim için harcanan zamanı içerir. tartışma forumlarında veya sanal seminerlere ve atölyelere katılırken). Örnek olarak, sekiz hafta süren 20 kredi modülüne katılan bir adayın, modülün öğrenme çıktılarını elde etmek ve değerlendirmeleri tamamlamak için her hafta ortalama 25 saat (toplam 200 saat) çalışma süresi ayırması beklenebilir. . Bu konuda kesin ve hızlı bir kural bulunmamakla birlikte (örneğin, her adayın öğrenme materyallerini okuyup anlaması veya yazılı çalışmayı tamamlaması açısından benzersiz bir profili olacaktır), aşağıdaki görev listesi yardımcı olabilir programınızı başarıyla tamamlamak için gereken zaman taahhüdünü anlamalısınız:

Tipik bir modülde, adaylardan her hafta şunlara ihtiyaç duyulacak:

 • Çalışma sürelerini, modülde belirtilen ve eğitmen tarafından yönlendirilen haftalık etkinlik planına göre planlayın.
 • Örnek olay incelemesini ve arka plan materyallerini e-kitaplardan ve diğer kaynaklardan okuyun
 • Tartışma, katılım okuma, katılım yapma ve belirli sorulara cevap verme
 • Oluşturulan biçimlendirici görevleri hazırlayın (örneğin, geribildirim için bir soruya taslak bir yanıt gönderin)
 • Yazılı ödevler hazırlayın ve resmi markalama ve geri bildirim için son teslim tarihine kadar gönderin (tipik olarak bu haftalık bir iş değildir ancak normalde bir modülün sonunda gerekli olabilir)
 • Öğreniminizi yansıtın ve modül konusundaki deneyiminizi eğitmenlerinize ve akran grubunuza geri bildirin
 • Bir kampüs sınıfına benzer şekilde, çevrimiçi öğrenme deneyimi, öğretim üyeleri ve diğer öğrencilerle kapsamlı katılım ve etkileşimi içerecektir. Online forumu danışmanlar, öğretim görevlileri ve öğretim uzmanları ile iletişim kurmak için de kullanacaksınız.

Derecenizi başarıyla tamamladıktan sonra, Liverpool John Moores Üniversitesi'nde iki yıllık mezuniyet törenlerinden birine katılmaya hak kazanacaksınız.

Modül dizileri isteğe bağlı olarak yılda birden çok kez başlar, bu nedenle yıl boyunca birden fazla kez lisans programınıza kaydolma ve başlama fırsatına sahip olursunuz, böylece çoğu yüz yüze programda sıklıkla bulunmayan esnekliği sağlar.

Bir seferde bir modül alacaksınız. Yetişkinler için tasarlanan bu gelişmiş öğrenme yöntemi, tüm odak noktanızı bir sonrakine geçmeden önce bir konu alanına yoğunlaştırmanıza olanak sağlarken, aynı zamanda derecenizi hızlandırılmış bir zaman dilimi içinde kazanmanızı sağlar.

Kazandığınız derece, geleneksel bir kampüs ortamında kazanılan herhangi bir eşdeğer dereceyle aynı değeri, kabulü ve güvenilirliği elinde tutacaktır.

İstatistik

 • Dünya çapında 100'den fazla ülkeden 23.000 öğrenci
 • 2.400 personel
 • 250 derecelik kurslar

  Burslar ve fon sağlama

  Unicaf Burs Programı

  Konumlar

  • Liverpool

   Liverpool John Moores University Kingsway House 2nd Floor, Hatton Garden , L3 2AJ, Liverpool

   sorular