Keystone logo
Josai International University

Josai International University

Josai International University

Tanıtım

Josai International University Yönetim ve Bilgi Bilimleri Fakültesi Yönetimi ve Bilgi Çalışmaları Bölümü ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Kültürlerarası Araştırmalar Bölümü: İki fakülte ve iki bölümleri ile Nisan 1992 yılında açıldı. Nisan 2005'te, üniversitenin beş fakültede yedi bölümü ve dört lisansüstü bölümü olacak.

Öğrencileri çok çeşitli alanlarda istihdama hazırlamak için, tüm bölümlerde İngilizce dersleri ve temel bilgisayar becerileri gereklidir. Daha geniş bakış açıları ve daha gelişmiş problem çözme yetenekleri için öğrenciler başka bölümlerde dersler alabilirler ve bu derslerde kazanılan krediler mezuniyet için gerekli kredilere sayılacaktır.

JIU, gençlik tutkusu ve enerjisiyle, hem yerel hem de uluslararası toplulukların yararına çalışmanın hayalleri ve asil vizyonları ile gençlerin karakterlerini şekillendirme taahhüdü ile gurur duymaktadır. Üniversite, öğrencilerin kendilerini sorumlu bireyler ve genel olarak toplumun üyeleri haline getirmelerine yardımcı olmak için kurucusunun "öğrenerek karakter oluşturma" misyonu olan ruhani mirasıyla yönlendirilir.

JIU, sınıfta uzmanlaşmış ve liberal eğitimden çok daha fazlasını sağlar. Üniversite ayrıca planlama ve uygulama için yabancı dil ve bilgi işleme becerilerinin kullanımına ve dönem çabalarında inisiyatif alma becerilerinin geliştirilmesine odaklanan üç pratik eğitim programı sunmaktadır.

Bu üç programdan ilki olan "saha eğitimi", ilk olarak Japonya'da JIU tarafından tanıtıldı ve çeşitli stajlar ve iş başında eğitimleri içeriyor. İkinci program, öğrencilerin kendi tasarladıkları ve planladıkları çeşitli projeleri üstlendikleri "proje eğitimi" dir. Üçüncüsü, öğrencilerin gelecekteki mesleklerini seçtikleri ve kendi yeteneklerini geliştirerek kariyerlerine hazırlanmaya başladıkları "kariyer eğitimi" dir. Bu ve diğer eğitim ve öğretim programları aracılığıyla JIU, öğrencilerin yaşamdaki misyonlarını bulmalarına yardımcı olur ve onlara özel hazırlık eğitimiyle sağlam bir destek sunar.

Konumlar

 • Chiyoda

  Chiyoda, Japonya

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular