Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Kansas State University Manhattan Campus

Kansas State University Manhattan Campus

Kansas State University Manhattan Campus

Tanıtım

Uzun süreli bir profesöre, yeni mezunlara, tutkulu bir mezuna veya taze gözlü bir birinci sınıf öğrencisine sormanız fark etmez. K-State topluluğunun bir üyesini rastgele seçin ve ona Wildcat olmanın ne anlama geldiğini sorun ve büyük olasılıkla tek kelimelik bir cevap alacaksınız: Aile.

K-Staterler kendilerini aile olarak görüyor ve inanç, üyelerimiz kadar çeşitli katkılarla parlıyor. Araştırmacılar, dünyanın dört bir yanından bir hayat kurtarabilecek sorunlara çözümler üretiyorlar ve öğrenciler bir Cumartesi sabahı toplum hizmeti için bir araya geliyorlar. Binlerce Wildcat hayranı, stadyumlarımızı bir araya getiriyor ve bizim liderliğimiz, bir toprak-hibe üniversitesinin yükümlülüklerini yerine getirme konusunda bizi yönlendiriyor.

Aslında, bu yükümlülükler aile değerlerimiz olarak düşünülebilir ve bu yükümlülüklere ulaşmamızın birçok yolu Wildcat Way'dir. Sizi gezintiye davet ediyoruz, çünkü K-State ailesinde her zaman bir tane daha yer vardır.

K-State'in ana kampüsü "The Little Apple" da bulunur ve canlı üniversite şehri atmosferinde gelişir.

Manhattan kampüsü, tarım ve araştırma tesisleri dahil 2,320 dönümden fazla alanı kapsamaktadır.

Manhattan'ın 56.000'den fazla nüfusu var ve K-State ailesi ile harika bir ilişkisi var.

Bu kampüs, büyük bir Ordu tesisi olan Fort Riley'nin bitişiğinde yer almaktadır ve birçok askeri odaklı projede işbirliği yapmaktadır.

ABD İç Güvenlik Bakanlığı'nın Ulusal Biyo ve Agro-Savunma Tesisi, kampüsün bitişiğine inşa ediliyor.

Konumlar

  • Manhattan

    Manhattan, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular