Keystone logo
Kansas Wesleyan University

Kansas Wesleyan University

Kansas Wesleyan University

Tanıtım

Kansas Wesleyan University misyonu, akademik mükemmelliği, ruhsal gelişimi, kişisel refahı ve sosyal sorumluluğu teşvik etmek ve entegre etmektir.

Kansas Wesleyan, temelini liberal sanatlar geleneğine dayanan, özenli bir topluluk içinde mükemmellikle karakterize edilen bir eğitim programı sunar. Üniversitenin çağrısı, hem zekayı hem de karakteri geliştirmek, yaratıcılığı ve bir keşif duygusunu teşvik etmek ve tüm kişiyi - bedeni, zihni ve ruhu - beslemektir. Çeşitlilik müfredatta, öğretim üyelerinde ve öğrencilerde benimsenmiştir.

Kansas Wesleyan University , öğrencileri sadece kariyer ve meslekler için değil, aynı zamanda yaşam boyu öğrenmeye de hazırlar. Üniversite, öğrencilerini kendi topluluklarında sorumlu liderlik, dünyaya ve dünyaya yararlı hizmet ve dünyanın idaresi için donatıyor.

Kansas Wesleyan University , Hristiyan bildirisiyle karşılaşmanın Üniversite yaşamının ayrılmaz bir parçası olduğu için inanç ve öğrenmenin bütünleştiği bir ortam sağlar. Üniversite, öğrencileri Hıristiyan geleneği tarafından bilgilendirilmiş düşünceli bir kişisel dünya görüşü geliştirmeye teşvik ederek, inanç ve değerlerin canlı bir şekilde tartışılmasını teşvik eder.

Konumlar

  • Salina

    East Claflin Avenue,100, 67401, Salina

    sorular