Keystone logo
Karlshochschule International University

Karlshochschule International University

Karlshochschule International University

Tanıtım

Karlshochschule International University (veya buna derdik: Karls) vakıf ait, özel ve kar amacı gütmeyen bir üniversitedir. Baden-Württemberg eyaletinin Wissenschaftsministerium (Bilim Bakanlığı) tarafından akredite edilmiş ve Uluslararası İş Akreditasyonu (FIBAA) Sistemleri Akreditasyonu için bir Vakfı bulunmaktadır. Bu butik üniversitesi geçmişi 1903 yılına kadar geride bırakabilir ancak 2009'da Karlshochschule olarak yeniden tasarlanmış ve çekirdeğinde yönetimi ve güçlü bir uluslararası bakış açısı ile kültürel bir bakış açısı ile bakılmıştır. Karls, farklı olmak isteyen veya farklı olmak isteyen insanlar için farklı bir üniversite türüdür; Özellikle, fark yaratmak isteyenler için.

Karls seçmek için 10 Sebep

 1. Yönetimin Yeniden Düşünülmesi

 2. Kurşun - Tüm programlarımız FIBAA tarafından en övgü ile akredite edilmiş ve bizi Almanya'nın en iyi yönetim üniversiteleri arasında yer alan 8 mühür temin etmiştir.

 3. Fark

 4. Kültürlerarası, her geçen gün! - 100 ortak üniversite, uluslararası öğrenci grubu, öğretim görevlisi ve personelin yanı sıra dil kurslarının çeşitliliği, kültürlerarasılığı günlük yaşamın doğal bir parçası haline getirmektedir.

 5. Ortak Yaratma Alanı - Sürdürülebilir değişim yaratma ve ortak yaratma tutkusu ve arzusu ile yüksek motivasyona sahip ve açık fikirli bireyler için bir buluşma noktasıyız.

 6. Bireysel Büyüme - Bir dereceye kadar yaşayamazsanız hiçbir şey yoktur. Programlarımızda, deneyimleri yaratıcı ama kritik bir şekilde dönüştürmek, kucaklamak ve paylaşmak için zemin hazırlıyoruz ve böylece kişisel olarak gelişiyoruz.

 7. Canlı

 8. En İyi Uygulama Gerçek dünya projelerinde çok çeşitli rol oynaması, dünya sahnesinde gerçekleştirmenin nasıl bir şey olduğunu ve profesyonel ilerlemeler için olanakları açar.

 9. Akademik Ev

 10. Avrupa'nın Kalbi - Almanya'nın güneyindeki genç, canlı, çok kültürlü bir öğrenci şehri olan Karlsruhe'nin tam merkezinde bulunan kültür, ekonomi, kent yaşam tarzı ve doğa Avrupa yaşamının nabzındadır.

Konumlar

 • Karlsruhe

  Karlstraße 36 - 38, 76133, Karlsruhe

  programlar

  Kurum ayrıca şunları sunar:

  sorular