Keystone logo
© Eva Dang
Keele University

Keele University

Keele University

Tanıtım

1949'da kurulan Keele University , Staffordshire'daki 600 dönümlük güzel arazimizde, yerel NHS ortaklarımızla ve dünya çapında okuyan 10.000'den fazla öğrencisiyle Birleşik Krallık'taki en büyük kampüs üniversitelerinden biridir. Keele, ülkedeki en memnun öğrencilerden bazıları ile öğretim için altın standardı belirliyor ve araştırmamız, yaşamları iyileştirmeyi ve bölgemiz, ülkemiz ve dünya genelinde en acil sorunları ele almayı hedefliyor.

Keele University , farklı türde bir üniversiteden biri olan öncü bir vizyondan doğdu. 1949 yılında, Oxford Üniversitesi'nin eski Rektör Yardımcısı Lord Lindsay tarafından, İkinci Dünya Savaşı'nın ardından toparlanmaya devam eden bir ülkede kurulan Üniversite, başlangıçta yerel toplumun ihtiyaçları tarafından yönlendirildi. Üniversitenin kuruluş amacı, yalnızca toplumu ileriye taşıyacak teknik ve uzmanlık bilgisine sahip değil, aynı zamanda bu ihtiyacı doğuran sosyal ve politik manzarayı anlayan mezunlar yetiştirmekti. 70 yılı aşkın bir süredir hızlı ileri ve bu orijinal değerler, Üniversitenin misyonunun merkezinde yer almaya devam ediyor ve son teknoloji uzmanlığımız ve araştırmamız, insanların yaşamlarını iyileştirmek ve sadece yerel ve bölgemizde değil, en acil sorunları ele almak için kullanılıyor. ama dünya çapında.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Keele

    Keele, Birleşik Krallık

sorular