Keystone logo
Kent State University - College of Business Administration

Kent State University - College of Business Administration

Kent State University - College of Business Administration

Tanıtım

Kent State Üniversitesi İşletme Fakültesi'ne hoş geldiniz. Burada, sadece Ohio'da değil, aynı zamanda ulus ve dünya çapında en iyi lisans, lisansüstü, yönetici, araştırma ve sosyal yardım programlarından bazılarını bulacaksınız.

Yaptığımız her işte mükemmellik için çabalıyoruz ve bu bağlılık programlarımızın ve iş dünyasıyla olan ortaklıklarımızın gücünde ortaya çıkıyor. Bölgemizin ekonomisini büyütmek için Kuzeydoğu Ohio girişimcilik ekosisteminde her yıl öğrenci işlerini başlatmaya devam eden Girişimcilik ve İş İnovasyonu Merkezi'ne ev sahipliği yapıyoruz. Küresel Yönetim Merkezi'nin ABD Ticaret Servisi ile olan ortaklığı, Kuzeydoğu Ohio işletmelerine ihracat erişimini artırmak ve işletme öğrencilerine küresel iş deneyimi sağlamak için Kolejde bulunan bir ABD İhracat Yardım Merkezi oluşturdu. Bilgi Sistemleri Merkezi, sınıflarımıza en son teknolojiyi getiriyor ve Kent kampüsüne teknoloji hizmetleri sağlamak için The TechHelp Servis ve Onarım Merkezi gibi girişimleri destekliyor.

Yeni iş girişimlerinden, çeşitliliğin kurumsal kurullar üzerindeki etkisine dair keşiflere kadar, öncü öğretim üyelerimiz, günümüzün işlerinin mükemmelleşmesine yardımcı olmak için yeni bilgiler yaratırken, yeni nesil iş liderlerini eğitiyor.

Son olarak, Kolej uluslararası ortaklıklar ve geniş bir yurt dışı eğitim yelpazesi aracılığıyla küresel olarak bağlantılıdır; yanı sıra fakülte, öğrenci ve 100'den fazla ülkeyle bağlantılı mezunlar. Sizi İşletme Koleji'nin sunduğu her şeyi keşfetmeye ve sözümüzde paylaşmaya davet ediyorum - Kent'ten, Dünya.

Konumlar

  • Kent

    East Summit Street,800, 44240, Kent

    programlar

    sorular