Keystone logo
© BIMM University
King's College London - King’s Business School

King's College London - King’s Business School

King's College London - King’s Business School

Tanıtım

İnsanların iş yapma şeklini geliştiren çığır açıcı araştırmalar yürütüyoruz. Ve toplum için gerçek değer yaratmak amacıyla dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlarla birlikte çalışıyoruz.

King's Business School, 1989 yılından bu yana büyüyerek önde gelen bir yönetim kurumu haline geldi - 2017 yılında King'in dokuzuncu fakültesi olarak kuruldu - ve Londra'nın en büyüklerinden biri. Üç yıl üst üste işletme ve yönetim alanında ilk 10'da yer aldık.

Biz, en yüksek kalitede eğitim ve araştırmaya kendini adamış, dost canlısı ve çeşitliliğe sahip bir topluluğuz. 80'den fazla ülkeden insanlar bizimle çalışmak için buraya geliyor ve onların okulumuza getirdikleri farklı bakış açılarından gurur duyuyoruz.

Londra'nın kalbinde yer alan öğrencilerimiz ve akademisyenlerimiz işbirliği, araştırma ve kariyer olanaklarını geliştirmek için sınırsız fırsatlara sahiptir. Cesur yeni girişimlerden çok uluslu holdinglere kadar işletmeler, öğretilerimizi bilgilendiriyor ve çalışmalarımızdan yararlanıyor.

Bush Evi

Amerikalı işadamı Irving T Bush tarafından inşa edilen ve 1919'da ABD'li mimar Harvey W Corbett tarafından tasarlanan binanın orijinal işlevi, sergi galerileri, mağazalar, konferans salonları, referans kütüphaneleri, küçük bir tiyatro, badminton sahası, sinema, yüzme havuzuyla uluslararası bir ticaret merkezi olmaktı. -havuz, kulüp ve restoran.

1941'de Bush House, dünyanın en büyük uluslararası yayıncısı olan BBC World Service'in evi oldu. 40'tan fazla dilde, tüm dünyada 200 milyondan fazla dinleyiciyle tek bir noktadan iletişim kuran Dünya Servisi, 'bir nevi Birleşmiş Milletler yayını' olarak tanımlanıyor. Binanın ünlü yayınları arasında General De Gaulle'ün Özgür Fransız'a yaptığı yayınlar, Winston Churchill'in 2. Dünya Savaşı sırasındaki konuşmaları; George Orwell (Eric Blair) ve Paul McCartney'nin Soğuk Savaş sırasında Rus Servisi'nde canlı olarak röportaj yaptığı konuşmalar.

King's Business School, Doğa, Matematik ve Mühendislik Bilimleri Okulu Bilişim Okulu, Girişimcilik Enstitüsü, King's College Londra Öğrenci Birliği ve King'in diğer bölümleriyle birlikte Ağustos 2017'de Bush House'a taşındı.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

  • London

    London, Birleşik Krallık

    sorular