Keystone logo
King's College - Pennsylvania, USA

King's College - Pennsylvania, USA

King's College - Pennsylvania, USA

Tanıtım

King's College sizinle ilgili.

Ne de olsa burada olmamızın sebebi sensin. Buradayken ve mezun olduktan çok sonra bile başarılı olmanız için gereken araçları size sağlayacak kişisel, samimi bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Ömür boyu destekleyici profesörler, etkileyici koçlar ve arkadaşlar kadar kolay bir şekilde titiz kurslar, rekabetçi sporlar ve bir dizi aktivite bulacaksınız.

King's College değerlerle ilgilidir.

King's, 1946'da Notre Dame Üniversitesi'nden Kutsal Haç Cemaati tarafından kurulan, liberal sanatlar geleneğinde Katolik, kapsamlı bir kolejdir. Kampüse adım attığınız anda, sıcak ve samimi havayı hissedeceksiniz; tertemiz çevreyi ve etkileyici tesisleri fark edeceksiniz; rahat, kentsel ortamda kendinizi evinizde hissedeceksiniz. King's College, evden uzakta bir evdir - bir ömür boyu değerlerle dolup taşan bir yer.

126906_17980-20191126-154946-Leoaddedsky.jpg

King's College fırsatlarla ilgilidir.

Akademik, sosyal ve ruhsal olarak başarılı olmanız için profesörleriniz ve sınıf arkadaşlarınızla etkileşimde bulunmanız için dinamik, kişisel bir ortamı teşvik eden sınıflar ortalama 18 öğrencidir. King's College, ömür boyu sizin okulunuz.

King's College en iyiler arasında yer almaktadır.

US News & World Report'un Best Colleges listesi ve Barron's Best Buys in College Education, King's College'ın değerini sürekli olarak kabul etmektedir. Bunun için bizim sözümüze güvenmeyin; ulusal sıralamaları kendiniz görün.

Akreditasyonlarımız çok şey anlatır.

Akademik programlarımız saygıdan daha fazlasını alır; ulusal olarak da tanınırlar. William G. McGowan İşletme Okulu, The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB-International) tarafından ülke çapında akreditasyon alan yalnızca 53 işletme lisans okulundan biridir.

Kanıt olumlu, öğrencilerimizden beklediğimiz kadar kurumumuzdan da başarı bekliyoruz.

Bir mükemmellik geleneğinden daha fazlasını sunuyoruz.

Notre Dame Üniversitesi'nden Kutsal Haç Cemaati'ne dayanan bir topluluğun gücünü sunuyoruz. Kampüse adım attığınızda, sevecen ve besleyici ortamımızın sıcaklığını yaşarsınız.

İnanç ve güven ilkeleri tarafından yönlendiriliyoruz.

King's, 1946'da madencilerin ve fabrika işçilerinin oğullarını eğitmek için kuruldu. Yıllar içinde çok şey değişmiş olsa da, liberal sanatlarda sağlam bir temel sağlama taahhüdümüz ve çeşitli alanlarda başarılı bir kariyerin tadını çıkarmak için profesyonel araçlar bugün de devam ediyor.

Tüm inançlardan ve geçmişlerden öğrenciler, ruh kadar zihne de odaklanan bir müfredattan yararlanır.

126907_17980-20191126-154941-Campusaerialnew2014.jpg

Misyon

King's College, Kutsal Haç Cemaati tarafından canlandırılan ve yönlendirilen bir Katolik yüksek öğretim kurumudur. King's, titiz bir çekirdek müfredat, liberal sanatlar ve bilimler alanındaki ana programlar, lisans ve lisansüstü düzeylerde ulusal olarak akredite edilmiş profesyonel programlar ve gelişen bir toplulukta öğrenci oluşumuna kişisel ilgi yoluyla öğretme, öğrenme ve bilimde mükemmelliği takip eder.

Görüş

King's, 1946'da kurulduğundan bu yana, umut topluluklarında şevkle zihinleri ve kalpleri dönüştürmeye yönelik Kutsal Haç idealine adanmıştır. Kolej'in öğrencilere bağlılığı, hem müfredatta hem de müfredata eşlik eden programlarda hizmeti teşvik ederek, derinlemesine düşünmeyi teşvik ederek ve liderlik becerilerini geliştirerek ifade edilir. Adını örnek alarak öğreten ve sevgiyle yöneten Kral Mesih'in öğretisinden ve örneğinden ilham alan King's, her insanın doğuştan gelen haysiyetini savunacak ve yeteneklerini ve mesleki becerilerini kamu yararına hizmet etmek için seferber edecek mezunlar oluşturur. Kurucu başkanının sözleriyle, "King's, öğrencilerine sadece nasıl yaşayacaklarını değil, nasıl yaşayacaklarını da öğretir."

Konumlar

  • Wilkes-Barre

    133 N River St Wilkes-Barre, Pennsylvania 18711, , Wilkes-Barre

sorular