Keystone logo
Kingsborough Community College

Kingsborough Community College

Kingsborough Community College

Tanıtım

City University of New York'un (CUNY) bir parçası olarak 1963'te kurulan Kingsborough Community College , hem liberal sanatlar hem de kariyer eğitimi sağlama [ve] öğrencilerin öğrenimini ve gelişimini teşvik etmenin yanı sıra çeşitli alanlara hizmet verme ve güçlendirme misyonuna sıkı sıkıya bağlılığını sürdürmektedir topluluk. Kingsborough, bir üniversitenin sunabileceklerinin en iyisini bir araya getirir. Sakin deniz kenarı konumu, yansıtıcı akademik uğraşlar için mükemmel bir ortamdır, ancak kolejin toplumla aktif katılımı, öğrencilere büyüyen ve hayati bir ilçede üretken katılımcılar olmaları için heyecan verici fırsatlar sunar.

Kingsborough, Aspen Institute College Mükemmellik Programı tarafından ülkenin önde gelen community kolejlerinden biri olarak seçilmiştir. Ayrıca, öğrenim topluluklarının yaratıcı ve etkili kullanımı, sağladığı çok sayıda derece, eğitimlerine devam eden mezunların yüksek yüzdesi ve geleneksel olmayan binlerce öğrenciyi buraya çeken yenilikçi programlar için ulusal tanınırlık kazanmıştır. her yıl kampüsü.

Kingsborough, yaklaşık 14.000 öğrenciden oluşan çok çeşitli bir nüfusa hizmet vermektedir ve azınlık öğrencilerine verilen ön lisans derecelerinde sürekli olarak ülkenin önde gelen community kolejleri arasında yer almaktadır. Kingsborough öğrencilerinin yaklaşık% 70'i liberal sanatlar veya fen bilimleri lisans programına kayıtlıdır; geri kalanı, işletme, iletişim, ceza adaleti, mutfak sanatları, hemşirelik ve yardımcı sağlık kariyerleri, bilgi teknolojisi, gazetecilik, denizcilik teknolojisi, turizm ve konukseverlik ve görsel sanatlar gibi daha uzmanlaşmış, kariyer odaklı programlarda dereceler almaktadır. Aynı zamanda, New York City'deki en kapsamlı yetişkinlerden ve sürekli eğitim programlarından birini sürdürmektedir.

Kolej, öğrenci başarısını artıran birçok destek programıyla gurur duymaktadır. Tüm öğrencilere bireysel, kişisel ve akademik danışmanlık sunulur; temel becerileri geliştirmek için atölye çalışmaları; ve kariyer planlama ve yerleştirme. Öğrenciler, Kingsborough fakülte ve idarecilerinin erişilebilirliğinin keyfini çıkarırlar.

Kingsborough, Brooklyn'in hareketli ilçesinde önemli bir varlıktır ve üniversiteye sorunsuz bir geçiş sağlamak için ilçe çapında düzinelerce okulla ortaklık kurmuştur. Kingsborough ayrıca, konferanslar, konserler, sanat sergileri ve tiyatro prodüksiyonları dahil olmak üzere toplumun profesyonel, eğlence ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak için yıl boyunca çok sayıda etkinliğe sponsorluk yapmaktadır.

Konumlar

  • Brooklyn

    Oriental Boulevard,2001, 11235, Brooklyn

    programlar

      sorular