Keystone logo
Kodiak College

Kodiak College

Kodiak College

Tanıtım

Yenilikçi öğretim, bireyselleştirilmiş destek ve toplumun ihtiyaçlarına yanıt veren hizmet yoluyla öğrencileri birinci sıraya koymak.

Kodiak College , Alaska Üniversitesi eyalet çapında kamu yüksek öğrenim sisteminin bir parçasıdır. 1987'de bir topluluk koleji olarak önceki atamasından, Anchorage Üniversitesi Alaska Üniversitesi'nin genişletilmiş kolejine dönüştü.

Misyon

Yerel bir odağa ve küresel bağlantılara sahip Kodiak College , öğrenci merkezli, canlı bir öğrenci topluluğudur.

Vizyon

UAA Kodiak College , yenilikçi öğretim, kişiselleştirilmiş destek ve toplumun ihtiyaçlarına yanıt veren hizmet yoluyla öğrencileri ilk sıraya koyar.

Akademisyenler

Kodiak College , mesleki onay ve lisans sertifikaları ve ön lisans derecelerine yol açan ve diğer kolejlere aktarılabilen çok sayıda akademik kredi kursu sunar. Geleneksel kampüs kurslarına ek olarak, web tabanlı, kendi kendine hızlanan ve senkronize e-öğrenme kursları dahil olmak üzere çeşitli alternatif kurs formatları vardır. Akademik, mesleki, rekreasyonel ve kişisel zenginleştirme kursları, Kodiak College öğrencileri için çok çeşitli seçenekler sunar. Kodiak College ayrıca ABD Sahil Güvenlik, Kodiak Yaşlılar Merkezi, yerel okullar ve Kodiak kırsal topluluklarına sosyal yardım hizmetleri sunmaktadır.

Diğer kurumlarla koordinasyon, yerel yetişkinler için mevcut olan eğitim programlarını genişletir. Kodiak Adası İlçe Okul Bölgesi, Kodiak Bölgesi Yerli Derneği, Kodiak Deniz Ürünleri ve Deniz Bilimleri Merkezi, ABD Sahil Güvenlik, Kadın Kaynakları ve Kriz Merkezi, Ticaret Odası ve diğerleri gibi kurumlarla işbirliği içinde özel kurslar ve atölyeler sağlanmaktadır.

Konumlar

  • Kodiak

    Benny Benson Drive,117, 99615, Kodiak

    sorular