Keystone logo
Korea National Open University

Korea National Open University

Korea National Open University

Tanıtım

Kore'nin ilk ulusal uzaktan üniversitesi olarak 1972'de açılmasından bu yana, Korea National Open University , 48 yıldır açık eğitimin doğduğu yer olarak Kore'de yüksek öğrenimde güçlü bir rol oynadı. Şimdiye kadar hayatın her kesiminden 730.000 yetenekli insan yetiştirmiş, yüksek öğretimin genelleştirilmesinde sosyal bir rol oynamıştır ve uluslararası alanda uzaktan eğitim kolejleri için örnek bir vaka olarak görülmekte ve dünya çapında ülkelerde kıyaslama hedefi haline gelmiştir .

Şimdiye kadarki başarılara ve geçmişe dayanan Korea National Open University , 50. yıldönümünü kutlayan 2022'den itibaren yüksek kaliteli bilgi içeriği üretimi ve alışverişi yoluyla bir paylaşım merkezi olmayı hedefliyor.

KNOU, bu yıl Corona 19 olayına neden olan iç ve dış ortamdaki değişikliklere hızla cevap vermiş ve derslerimizin içeriğini diğer üniversitelere açmıştır.

Bu şekilde, uzaktan eğitim sistemine dayanarak, sadece yaşam boyu eğitimin bir propagandacısı olarak hizmet etmekle kalmayacağız, aynı zamanda Kore etnik eğitiminin merkezi olarak ulusal toplumla temas noktasını genişletmek için denizaşırı Koreliler ve çok kültürlü aileler için çeşitli programlar geliştireceğiz. .

Dünya artık el değmemiş bir bilgi toplumuna dönüşüyor ve her şey hızla değişiyor. Korea National Open University , hızlı yenilik yoluyla yüksek öğretimi evrenselleştirme sorumluluğunu yerine getirirken, Kore'yi hayat boyu öğrenen bir toplum haline getirmek için elinden geleni yapacaktır.

Konumlar

  • Jongno-gu

    Jongno-gu, Kore Cumhuriyeti

    sorular