Keystone logo
Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Tanıtım

Korea University of Technology and Education (KoreaTech) , 1991 yılındaki kuruluşundan bu yana öğrenci odaklı eğitime öncülük etme çabasının 30. yıldönümünü kutladı.

KOREATECH, yaratıcı düşünme ve problem çözme becerilerine sahip yetenekli bireyleri, kurucu ruh altında "gerçeklerden gerçeği aramak" olarak yetiştirmede çok önemli bir rol oynadı.

KOREATECH, her müfredatı 4. Sanayi Devrimi dönemiyle başa çıkacak şekilde tasarladı ve ayrıca tüm öğrenciler, gelecekteki teknoloji bölümünden AI (Yapay Zeka) ve Büyük Veriyi mikro derece olarak öğrenmek için özel yol alabilirler.

2019 yılında KOREATECH, öğrencilere yenilikçi bir ortamda AR / VR ve Robotik gibi öğrenme deneyimleri sağlamak için 5G teknolojisine sahip Akıllı Öğrenme Fabrikasını kurdu. KOREATECH ayrıca 4. Sanayi Devrimi öncesinde önde gelen üniversitelerden biri olmak amacıyla Gelecek Öğrenme Merkezi'nin kurulmasına da devam etmektedir.

Buna ek olarak, KOREATECH, başarıları ve ulusal İKG politikası arasındaki bağlantıyı güçlendirmek için İnsan Kaynakları Geliştirme Enstitüsü (HRDI), Çevrimiçi Yaşam Boyu Eğitim Enstitüsü (OLEI) ve Kore Becerileri Kalite Otoritesi (KSQA) olmak üzere üç bağlı kurum işletmiştir.

Son olarak, KOREATECH, 30. yıl dönümü sloganı olan "İnsana Yönelik Teknoloji, Yeni Döneme Doğru Eğitim" doğrultusunda, yetenekli bireyleri sürekli olarak besleyecek ve önümüzdeki 30 yıl boyunca başarılı olacaktır.

Konumlar

 • Cheonan-si

  Cheonan-si, Kore Cumhuriyeti

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular